Była dziewczyna księcia Harry'ego komentuje jego zaręczyny. Zamieściła zagadkowy wpis. Oj, zaboli

Anna Respondek 04.12.2017
Cressida Bonas, kasiążę Harry i Meghan Markle
Fotografia: EAST NEWS

Rozstali się ponad trzy lata temu.

Cressida Bonas i książę Harry spotykali się prawie dwa lata. Ich związek zakończył się w 2014 roku, jednak jak podawał królewski korespondent Peter Hunt, rozstanie było "niezwykle przyjacielskie" a byli zakochani pozostali najlepszymi przyjaciółmi. 

Jak spekulowały media, jednym z powodów rozpady związku miał być niewystarczający majątek Bonas. Doniesienia te komentował Hunt, który twierdził, że książę Harry stanowczo im zaprzecza i to nie miało nic wspólnego z ich decyzją.

Wygląda na to, że Cressida postanowiła skomentować zaręczyny Harry'ego z Meghan Markle, ponieważ dzień po tym wydarzeniu na jej Instagramie pojawił się zagadkowy wpis z wiele mówiącą sentencją. W komentarzu do niej aktorka napisała jedno słowo "Prawda". 

Bez względu na to jak jesteś wykształcony, utalentowany, bogaty czy fajny, to, jak traktujesz ludzi, mówi wszystko - można przeczytać na grafice. 

Post polubiło ponad 2 tysiące internautów, wielu z nich zauważyło, że to niezwykły zbieg okoliczności, że akurat dzień po ogłoszeniu zaręczyn Bonas publikuje taki wpis. Niektórzy uznali, że to jej sposób na ponowne "zaistnienie" w mediach. 

Jest smutna i dlatego to opublikowała. Dopóki nie była z Harrym, nie miałam pojęcia kim jest. Pojawiła się znowu w mediach właśnie ze względu na ten wpis - pisali. 

Wierni fani Cressidy postanowili stanąć w jej obronie i przypomnieć, że to właśnie ona zerwała z księciem Harrym, ponieważ nie mogła znieść ciągłej obceności paparazzi.

To głupie myśleć, że to jest związane z Harrym. To ona z nim zerwała, bo nie mogła znieść paparazzi. Nie jest tak głodna sławy. Poza tym często publikuje takie grafiki. Przestańcie z tymi głupotami - bronili aktorki. 

Myślicie, że miała na myśli Harry'ego? 

cres
Fotografia: Instagram/cressida_bonas
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów