Była dziewczyna Harry'ego komentuje odejście księcia i księżnej Meghan z dworu! "Czuję się dziwnie"

Księżna Meghan w kapeluszu i książę Harry w mundurze jadą powozem
Fotografia: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Meghan i Harry 8 stycznia ogłosili, że rezygnują z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Ich decyzję teraz postanowiła skomentować była dziewczyna księcia.

Już ponad tydzień minął odkąd książę Harry i księżna Meghan ogłosili, że rezygnują z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Ich oświadczenie spotkało się z ogromnym oburzeniem wśród Brytyjczyków, zwłaszcza dziennikarzy i samych członków rodziny królewskiej, którzy, jak się później okazało, nie byli nawet poinformowani o ich planach. Teraz głos w sprawie zabrała Cressida Bonas, była dziewczyna księcia Harry'ego. Postanowiła skomentować to z dużą klasą.

Zobacz także: Pierwsze zdjęcia Meghan po opuszczeniu Wielkiej Brytanii! Wygląda zupełnie inaczej niż na brytyjskim dworze

Była dziewczyna Harry'ego komentuje odejście jego i Meghan z dworu

Cressida Bonas i książę Harry rozstali się w 2014 roku, jednak nadal pozostawali w przyjacielskich relacjach. Do tego stopnia, że kobieta pojawiła się nawet na ślubie Harry'ego i Meghan w 2018 roku

Dziennikarze magazynu "Evening Standard" postanowili skontaktować się z Cressidą, gdy tylko książęta Sussex ogłosili decyzję o swojej rezygnacji.

Nie zajmę stanowiska w tej sprawie, ponieważ byłby to kolejny nagłówek - rozpoczęła swój komentarz.

Postanowiła jednak wytłumaczyć dziennikarzom, że nie zamierza wracać do przeszłości i spraw, które łączyły ją z Harrym.

Również z szacunku. To, co było między nami, wydarzyło się tak dawno temu. Kiedy znowu muszę o tym mówić, czuję się dziwnie, ponieważ jestem w zupełnie innym miejscu - dodała.

Trzeba przyznać, że wykazała się ogromną klasą. A co wy sądzicie o decyzji Meghan i Harry'ego?

Zobacz także: Meghan i Harry zaatakowani przez znanego dziennikarza. "Kim oni, k***a, myślą, że są?"

Odejście z rodziny Meghan i Harry'ego zdecydowanie jest jednym z największych skandali w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak wiele wiesz na ich temat?

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów