Była dziewczyna księcia Harry'ego skomentowała ślub! Martwiła ją jedna rzecz

Paulina Ermel 25.05.2018
Cressida Bonas
Fotografia: Eastnews

Była dziewczyna Harry'ego, Cressida Bonas, została zaproszona na królewski ślub młodszego wnuka królowej Elżbiety i pięknej Meghan Markle. Prawie tydzień od ceremonii postanowiła skomentować wydarzenie. Co takiego powiedziała?

Książę Harry, który tydzień temu brał ślub z Meghan Markle, zaprosił na uroczystość dwie kobiety, z którymi kiedyś się spotykał. Jedna z nich - Cressida Bonas, skomentowała uroczystość na łamach magazynu "The Spectator". Zapytana o ślub odpowiedziała wymijająco.

Zobacz także: Zazdrościliśmy gościom weselnym Harry'ego i Meghan. Teraz im współczujemy

Harry spotykał się z Cressidą przez 3 lata. 29-letnia Brytyjka nie mogła przepuścić takiej okazji i pojawiła się na królewskim ślubie. Podczas wydarzenia kamera chętnie kierowała się w jej stronę - przez całą uroczystość była księcia miała nietęgą minę.

Po otrzymaniu zaproszenia Bonas zastanawiała się, czy w ogóle przyjść na ślub. Ostatecznie się zdecydowała. Jakie wrażenia wywarło na niej bajkowe wydarzenie?

Przyjaciele zaczynają się żenić, co oznacza, że pojawiają się dylematy związane z brytyjskimi "stroikami”. Kapelusze. Dlaczego uważam kapelusze za podchwytliwe? Trudno się je nosi, ciężko na nie patrzeć, a szczególnie podstępne są dla biednych dusz, którym przyjdzie siedzieć za właścicielką szczególnie okazałego kapelusza. Przez większość czasu unikam takich ozdób. To niestety potrafi wywołać pełne dezaprobaty spojrzenia ze strony starszych osób. W zeszłym tygodniu brałam udział w królewskim weselu. Zaproszenie mówiło wyraźnie, że goście muszą mieć kapelusze. Ups. Starałam się wybrać model z małą ilością piór – i mogę mieć tylko nadzieję, że wyglądałam dobrze.

Trzeba przyznać, że to dość "pokrętna" odpowiedź na pytanie, jak podobał jej się ślub. A wy jakie odnieśliście wrażenia?

Zobacz także: Harry i Meghan przygotowali dla gości nietypowe prezenty. Wiemy jakie

Tak wyglądał prawdziwie królewski ślub księcia Harry'ego i księżnej Meghan:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów