Był miłością Edyty Górniak i twarzą "Teleexpressu". Dziś trudno go rozpoznać. Jak wygląda Piotr Gembarowski?

Anna Respondek 05.12.2017
Piotr Gembarowski i Edyta Górniak
Fotografia: EAST NEWS

Czym zajmuje się dzisiaj?

Piotr Gembarowski w latach 90. był na samym szczycie. Jako twarz "Teleexpressu" i miłość Edyty Górniak mógł liczyć na zainteresowanie mediów i fanów. Po niesławnym wywiadzie z 2000 roku z Marianem Krzaklewskim zniknął z telewizji, teraz wraca jako jedna z gwiazd Superstacji.

Od 1994 roku spotykał się z Edytą Górniak. Choć ich związek trwał jedynie trzy miesiące, para cieszyła się sporą sympatią fanów. 

Kariera Gembarowskiego zapowiadała się znakomicie, jednak wywiad z 2000 roku, podczas którego dziennikarz zachował się agresywnie w stosunku do Krzaklewskiego, doprowadził do zawieszenia go w obowiązkach zawodowych. Oficjalnie opuścił Telewizję Polską w 2004 roku. 

Dziś dziennikarz zmienił się nie do poznania. Od 2012 roku w Superstacji prowadzi program "Debata Piotra Gembarowskiego". Postawił również na odświeżenie swojego image'u. Przefarbował włosy na ciemny kolor, zapuścił także brodę i wąsy. 

Dziennikarstwo zawsze było dla mnie przede wszystkim powołaniem i pasją - naturalne więc, że po wieloletniej przerwie zaczęło mi go po prostu brakować. Powiedziałem sobie: "Trzeba dać sobie znowu szansę robienia czegoś, co zawsze lubiłem, a zdaniem niektórych, poza jedną wpadką, robiłem dobrze. Dość tej telewizyjnej banicji" - mówił w wywiadzie z Onet.pl

W której odsłonie było mu lepiej? ;)

gemb
Fotografia: Youtube/Superstacja
gemb12
Fotografia: Ipla.tv
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów