Burza wokół roli Małgorzaty Kożuchowskiej w "Rodzince.pl". Fani serialu oburzeni

Burza wokół odcinka serialu Rodzinka.pl
Fotografia: Maria Wytrykus/TVP/East News

Małgorzata Kożuchowska gra w serialu "Rodzinka.pl" już od kilku lat. Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało. Widzowie produkcji rozpoczęli kłótnię w komentarzach, a w dyskusję zaangażowała się także znana dietetyk.

Małgorzata Kożuchowska od lat wciela się w postać Natalii Boskiej w serialu "Rodzinka.pl". Ostatnio Natalia doczekała się wnuczki, z którą chętnie spędza każdą wolną chwilę. W najnowszym odcinku synowa Natalii, którą gra aktorka Olga Kalicka, zwróciła teściowej uwagę dotyczącą diety małego dziecka. Ta scena oburzyła widzów.

Burza wokół sceny w serialu "Rodzinka.pl"

Natalia opiekowała się wnuczką pod nieobecność jej mamy. Gdy synowa przyszła odebrać dziecko, na jaw wyszło, że nadopiekuńcza babcia nakarmiła kilkumiesięczne maleństwo twarożkiem z malinami i białym cukrem. Postać grana przez Olgę Kalicką zdenerwowała się i wyraźnie pokazała Natalii, że nie popiera tej decyzji.

Po odcinku bardzo wielu widzów stanęło jednak po stronie Natalii. Twierdzą, że karmienie dzieci cukrem "od czasu do czasu" jest nieszkodliwe i są oburzeni reakcją synowej.

Oj tam, parę ziarenek cukru jeszcze nikogo nie zabiło. Co za paranoja. Cukier be, a warzywka pryskane z marketów na pewno bardzo zdrowe.

Z taką opinią nie zgodziła się znana dietetyk, która na swoim profilu na Facebooku opublikowała obszerny wpis.

Dzisiaj mignęła mi gdzieś reklama serialu "Rodzinka.pl" TVP. Jest tam motyw babci (Pani Kożuchowska), która chyba po tym jak została babcią upadła i mocno uderzyła się w głowę. Ale do rzeczy - fragment mnie zainteresował, bo w owym fragmencie Natalia skarmiła swoją wnusię, na oko kilkumiesięczną, niesiedzącą, leżącą w bujaczku, jakimś twarożkiem z malinami. I, jak się w toku sprawy okazało - ów twarożek dosłodziła. Fajnie pokazana moim zdaniem reakcja mamy dziecka, wyrażająca dezaprobatę (...) Stale powtarzane słowo "umiar, umiar ma być". A ja się pytam - gdzie jest umiar w ładowaniu w kilkumiesięczne dziecko cukru? Gdzie jest umiar w tym, że dosładzamy "dla smaku" jedzenie dla dziecka? I nie, to nie jest "od okazji", "czasami". To jest notoryczne, częste i niestety, jak widać zupełnie nadal oczywiste, że babcia i dziadek dziecku cukier dawać mogą i już - napisała dietetyk Joanna Dronka-Skrzypczak.

Zgadzacie się ze specjalistką?

Zobacz także: Olga Kalicka pokazała zdjęcie z synem i narzeczonym. Fanka: "Tatuś wygląda na mniej wyspanego"

Ile wiesz o serialu "Rodzinka.pl"? Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem produkcji!

Rozwiąż quiz

"Rodzinka.pl" - ile wiesz o tym serialu? Tylko co 3 osoba zdobywa komplet punktów...

1. Kto wciela się w postać Natalii Boskiej i Ludwika Boskiego?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów