Burza w komentarzach pod postem Lewandowskiej. "To są jakieś żarty?!"

Martyna Wojciechowska 10.04.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Takiej reakcji nikt się nie spodziewał.

Zapracowana Anna Lewandowska nie rozstaje się z Klarą na krok. Towarzyszy jej nawet podczas wyjazdów służbowych. Żona Roberta pochwaliła się ostatnio kolejnym zdjęciem z córką zrobionym zaraz przed wylotem do Włoch. Obserwatorki zwróciły jednak uwagę na inny szczegół. Lewandowska nie spodziewała się, że to ujęcie wzbudzi aż takie emocje wśród internautek.

Zobacz także: Robert Lewandowski zdradził, że był przy porodzie córki. Jeden moment poruszył go do łez

Internautka krytykuje Lewandowską za to, że lata prywatnym samolotem

Przed wylotem do Werony na pokaz kolekcji bielizny Lewandowska podzieliła się z fankami uroczym ujęciem na tle samolotu i napisała kilka słów na temat najbliższych planów:

Żegnamy Wrocław! Czas lecieć do Werony na sesję do nowej książki oraz pokaz Calzedonia. Moja mała śmieszka wspiera mocno mamę - napisała Lewandowska.

Jedna z internautek nie może pogodzić się z faktem, że Anna lata prywatnym samolotem. W komentarzach natychmiast rozpętała się burza:

To są jakieś żarty?! Kim Pani jest, że lata Pani prywatnym samolotem?

Na szczęście w takich sytuacjach żona Roberta Lewandowskiego zawsze może liczyć na swoje fanki, które zawsze biorą ją w obronę. Tym razem było podobnie:

Kobieta spełniona, kobieta kochana, kobieta sukcesu, gratulacje. Pani motywuje i niestety nieudaczników dołuje. Życzę powodzenia.

Ale niektórzy są zazdrośni i złośliwi. Niech sobie latają prywatnym samolotem. Przynajmniej inni pasażerowie nie będą narzekać, że np. dziecko płacze.

To ich pieniądze, nie muszą się nimi ze wszystkimi dzielić.

Tak oddanych obserwatorek mogłaby pozazdrościć Lewandowskiej niejedna polska gwiazda!

Zobacz także: Lewandowska chroniła wizerunek córki. Teraz opublikowała film, na którym przez przypadek pokazała twarz Klary

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów