Burza pod zdjęciem Rozenek-Majdan. Fanka zarzuca jej, że nie jest pełnowartościową mamą!

Julita Buczek 19.04.2019
małgorzata rozenek
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan musiała odpowiedzieć fance, która dosadnie skrytykowała to, jak opiekuje się swoimi synami. Poradziła sobie?

Małgorzata Rozenek-Majdan musi liczyć się z tym, że nie każdemu będzie podobać się to, co robi. Ostatnio celebrytka wstawiła na swoje konto na Instagramie zdjęcie z dalekiej podróży, którą odbyła wspólnie z mężem. Niestety nie wszystkim przypadło ono do gustu.

Zobacz także: Rozenek skrytykowana za wpis o katedrze Notre Dame! "Najważniejsze to nowe portki pokazać"

Fanka krytykuje Rozenek-Majdan

Jedna z obserwujących jej instagramowy profil postanowiła zapytać "Perfekcyjną", o to, czy jej synowie za nią nie tęsknią.

Tak sobie myślę z całym szacunkiem oczywiście. Czy Pani dzieci za Panią nie tęsknią? Pani wiecznie gdzieś jest, wiecznie coś robi i tak mi się wydaje, że mało Pani poświęca czasu synom. Ja spędzam w pracy 8 godzin do tego 2 godziny na dojazdy i wydaje mi się, że tak mało jestem z rodziną, że swoim synem, że omijają mnie ważne rzeczy ciągle mi mało czasu z rodziną. A Pani chyba ma tego czasu dla dzieci jeszcze mniej - napisała oburzona fanka.

Na odpowiedź Małgorzaty nie trzeba było długo czekać. Kilka minut po pojawieniu się pytania, postanowiła ostro zareagować.

Charakterystyka mojej pracy powoduje, że w trakcie pracy nad programem mam tego czasu mniej, ale nagrania nie trwają długo. Jak się kończą, to staje się pełnoetatową mamą. Trudno być pracującą mamą, niezależnie od zawodu - odpowiedziała Małgorzata.

Po stronie Małgorzaty stanęło wielu fanów, którzy zauważyli, że oprócz matki, chłopcy posiadają również ojca, który powinien się nimi opiekować.

Uważacie, że Małgorzata dobrze odpowiedziała na zaczepkę fanki?

Zobacz także: Rozenek w bardzo krótkiej sukience pokazuje pośladki. "Tyłeczek pierwsza klasa" - piszą fani

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów