"BrzydUla" wraca do telewizji. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

"BrzydUla" powraca na ekrany.
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

"BrzydUla" powraca z nowym sezonem do telewizji! Fani serialu już nie mogą się doczekać, aż poznają dalszy ciąg historii Uli. Teraz kolejna aktorka produkcji zdradziła, kogo zobaczymy na ekranie.

"BrzydUla" wraca na ekrany. Julia Kamińska, która wciela się w rolę Uli Cieplak, już jakiś czas temu potwierdziła swój udział w nowym sezonie produkcji. Teraz kolejna aktorka zdecydowała się opowiedzieć o nadchodzącej premierze serialu. Małgorzata Socha, która w pierwszej części "BrzydUli" grała zadziorną i zabawną Violettę, wyznała, kogo znów będziemy mogli zobaczyć w telewizyjnym hicie.

"BrzydUla" wraca. Małgorzata Socha o serialu

Początkowo Małgorzata Socha zaprzeczała, jakoby miała wrócić do serialu. Podobno nie dostała nawet takiej propozycji. Teraz wszystko się zmieniło. Aktorka w wywiadzie z Plejadą przyznała, że w końcu usłyszała propozycję powrotu do produkcji i zdecydowała się ją zaakceptować. Małgosia zdradziła, kto oprócz niej pojawi się na planie.

W końcu ja też zostałam doinformowana. Prace scenariuszowe rzeczywiście trwają. Są też nowi bohaterowie, ale cała obsada z tamtej części też się pokaże. Wszyscy potwierdziliśmy swoją chęć i gotowość do wzięcia udziału jeszcze raz w tym samym projekcie – wyznaje aktorka.

Scenariusz wciąż jest dopracowywany i większość aktorów nie wie, jak potoczy się dalej historia ich postaci. Zarówno fani, jak i gwiazdy są bardzo podekscytowani nadchodzącą kontynuacją.

Sami jesteśmy ciekawi, co to będzie, jak będą rozpisane wątki i rozłożone akcenty - dodała Małgorzata Socha.

Wciąż nie wiadomo, kiedy zostaną wyemitowane nowe odcinki serialu. Widzowie jednak już nie mogą się doczekać.

Zobacz także: Julia Kamińska odpoczywa na Kubie. Pierwszy raz pokazała starszego partnera

W którym serialu powinieneś zagrać? Myślisz, że rola w "BrzydUli" byłaby dla ciebie idealna? Sprawdź to!

Kadr z serialu "Gra o Tron"
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, w którym serialu powinieneś zagrać

Kadr z serialu "Gra o Tron"

1. Który z tych krajów chciałbyś odwiedzić?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów