Brytyjskie media nie mają wątpliwości: Księżna była w ciąży już w Polsce. Zdradziły ją dwie rzeczy

Emilia Klima 05.09.2017
Książe William, księżna Kate
Fotografia: ONS

Niewinny żart księżnej teraz nabrał nowego znaczenia. 

Pałac Kensington potwierdził w poniedziałek informację o tym, że księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka. Brytyjskie media dosłownie oszalały z radości i zaczęły swoje "śledztwo". Pojawił się też wątek polski - niektóre publikacje sugerowały, że kolejny potomek książęcej pary został poczęty w Polsce, inne donosiły o tym, że księżna była już wtedy w błogosławionym stanie.

Dowody mają być dwa. Kate i William podczas wizyty w Warszawie (17 lipca 2017) dostali wiele prezentów, w tym spersonalizowany zestaw zabawek dla dzieci. Księżna zażartowała wtedy, że "w takim razie będą musieli mieć więcej dzieci". 

Z drugą poszlaką przenosimy się do przyjęcia w Łazienkach Królewskich, na którym Kate zachwyciła w sukni projektu Gosi Baczyńskiej. Magazyn "The Sun" twierdzi, że Kate podczas uroczystego toastu wzniosła kieliszek, ale nie skosztowała wina. Ta sama publikacja sugeruje jednocześnie, że do poczęcia doszło właśnie podczas wizyty w Polsce - trudno ustalić zatem, która wersja jest prawdziwa ;)

Niezależnie od tego, kiedy i gdzie zostało poczęte trzecie dziecko Kate, przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia :)

Okładka magazynu "The Sun"
Fotografia: "The Sun"
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów