Brooklyn Beckham wydaje album ze zdjęciami rodzinnymi. Za jedno bardzo oberwało mu się od rodziców

Emilia Klima 20.06.2017
Brooklyn Beckham
Fotografia: Penguin Books Ltd

Najstarszy syn Davida i Victorii Beckhamów wyda album, w którym pokaże swoje rodzinne życie. 

Fotografia to największa pasja Brooklyna Beckhama. Najstarszy syn Beckhamów rozpoczął niedawno naukę na prestiżowym uniwersytecie artystycznym na Manhattanie. Jego talent już wkrótce będzie mogła podziwiać szersza publiczność, a to za sprawą albumu "What I see", który do sprzedaży trafi pod koniec czerwca. Publikacja będzie zawierać kolekcję 300 zdjęć, które pokazują codzienne życie nastolatka, w tym chwile spędzane z rodziną.

Ci, którzy nabędą album, będą mieli rzadką okazję zobaczyć świat Beckhamów oczami ich syna - reklamuje książkę przedstawiciel wydawnictwa Penguin Books LTD, które ją wyda.

Harper Beckham
Fotografia: Penguin Books Ltd

"Rodzice byli wkurzeni"

W albumie można zobaczyć takie rarytasy jak zdjęcie młodszego brata Brooklyna, Romeo, który z kwiatami czeka pod szkołą Harper, gdzie dziewczynka miała swój recital baletowy. Najmłodsze dziecko Beckhamów pojawia się na innym zdjęciu, na którym oddaje się rysowaniu przy kuchennym stole. 18-latek przyznał, że największą przeszkodą w zrealizowaniu projektu było uzyskanie zgody na publikacje niektórych zdjęć od rodziców. 

Szczególnie nie spodobało im się to, na którym Brooklyn stoi na dachu wysokiego budynku. 

Nie próbujcie tego w domu. Moi rodzice byli strasznie wściekli, kiedy to zobaczyli. Bardzo głupie. Bardzo cool - opisał zdjęcie.

Brooklyn Beckham
Fotografia: Penguin Books Ltd

Podobają Wam się zdjęcie nastolatka? Myślicie, że ma talent? :-)

Romeo Beckham
Fotografia: Penguin Books Ltd
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów