Brooklyn Beckham miał romans z siostrą Kate Moss! Rodzice nie są zachwyceni

Malwina Wasilewska 04.11.2019
Brooklyn Beckham
Fotografia: Instagram.com/promiflash

Chłopak nie zwalnia tempa! David i Victoria obawiają się, że miłosne podboje źle wpłyną na jego wizerunek.

Brooklyn Beckham wyrasta na rasowego podrywacza! 20-letni syn Victorii i Davida Beckhamów ma za sobą sporo związków z pięknymi dziewczynami z pierwszych stron gazet. Wśród nich dominują aktorki i modelki. Okazuje się, że na liście jego ukochanych znalazła się siostra przyrodnia Kate Moss. Jak się okazuje, rodzice Brooklyna nie są zachwyceni tym faktem.

Brooklyn Beckham i Lottie Moss mieli romans!

Brooklyn Beckham ma na koncie związki m.in. z Chloe Grace Moretz, Ritą Orą, modelką Haną Cross. Teraz mówi się, że spotyka się z inna gwiazdą modelingu - Nicolą Peltz. Jednak to nie wszystkie jego partnerki. Jak podaje "The Sun", w przeszłości najstarszy syn Beckhamów miał romans z siostrą przyrodnią Kate Moss - Lottie. Niestety podboje Brooklyna nie podobają się jego rodzicom.

David i Posh szczerze martwią się o jego reputację. Brooklyn wyrasta na podrywacza. Ewidentnie odziedziczył urok po ojcu. Jego kumplom to imponuje, ale David i Victoria nie są zachwyceni. Rozmawiali z nim o jego zachowaniu i ostrzegli go, że jako osoba publiczna powinien być bardziej rozważny - donosi informator magazynowi "The Sun".

Najprawdopodobniej talent do podrywania Brooklyn odziedziczył po swoim ojcu. Przypomnijmy, że David również ma na koncie mnóstwo romansów, jednak w końcu się opamiętał i od lat jest w szczęśliwym związku z Victorią.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów