Brodka zaliczyła "wpadkę" u Kuby Wojewódzkiego. "Ty naprawdę nie wiesz, kto to jest?" - dopytywał dziennikarz

Redakcja 24.05.2017
Monika Brodka
Fotografia: ONS

Artystka zaskoczona przyznała, że jest jej wstyd. 

Gośćmi ostatniego odcinka talk-show "Kuba Wojewódzki" byli Piotr Rogucki, Tomasz Organek i Monika Brodka. 

23 maja na antenie TVN został wyemitowany finałowy odcinek wiosennego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto zasiądzie na kanapie. Okazało się, że na spotkanie z "królem TVN" przybyły gwiazdy "Męskiego Grania 2017". Mowa o Piotrze Roguckim, Tomaszu Organku i Monice Brodce. 

To właśnie "Męskie Granie" było głównym tematem rozmowy. Gdy gwiazdy zdradzały szczegóły dotyczące nagranej płyty Wojewódzki, znany z poczucia humoru, zapytał, dlaczego w przedsięwzięciu nie bierze udział Zenon Martyniuk. Tomasz Organek wyjaśnił, że "dzwoniliśmy do Zenona wielokrotnie, ale ma wszystkie terminy zajęte". To jednak nie była najlepsza odpowiedź dotycząca gwiazdy disco-polo. Publiczność rozbawiła Monika Brodka, która zapytała szeptem:

Kim jest Zenon Martyniuk?

Organek szybko wyjaśnił koleżance po fachu, że Martyniuk to "największa polska gwiazda"

Ty naprawdę nie wiesz, kto to jest Zenon Martyniuk? A wiesz, kto to był Kopernik? A wiesz, kto to był Mickiewicz? To jest szósty wieszcz, Zenon Martyniuk. Szósty, siódmy i ósmy wieszcz - odpowiedział oburzony Kuba Wojewódzki. 

Po takim "ataku" Monika Brodka przyznała, że jest jej głupio, a nawet wstyd. Mamy nadzieję, że artystka po powrocie do domu zapoznała się z twórczością zespołu Akcent, a podobna "wpadka" już więcej jej się nie przydarzy ;-) 

Kuba Wojewódzki, Monika Brodka, Tomasz Organek i Piotr Rogucki
Fotografia: www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

Kuba Wojewódzki, Monika Brodka, Tomasz Organek i Piotr Rogucki

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów