Brodka u Wojewódzkiego ujawniła skrywane alter ego. Kim jest Monia Monci?

Hanna Skowron 06.03.2019
Monika Brodka
Fotografia: Instagram.com/missbrodka

W programie "króla TVN-u" jak zwykle nie zabrakło ciekawych tematów. Jednym z nich było pytanie o pasję Brodki. Co się skrywa pod drugim instagramowym kontem piosenkarki?

Monika Brodka była gościem najnowszego programu Kuby Wojewódzkiego. Wokalistka promowała swój najnowszy album "MTV Unplugged: Brodka", który powstał wyłącznie przy użyciu instrumentów akustycznych. Opowiedziała także o swoim hobby. Długo je ukrywała!

Brodka dała niezwykły akustyczny koncert. Jego zapis znalazł się na nowej płycie. Artystka zaprosiła do współpracy przy tym krążku Dawida Podsiadłę i Krzysztofa Zalewskiego. Ten ostatni jest dawnym znajomym Brodki. Współpracowali też na polu zawodowym.

Krzysiek Zalewski grał w moim zespole 5 lat. Przyjaźnimy się, jesteśmy prawie sąsiadami. Dawida też lubię, bardzo go cenię. Jest tak zajęty, że to był jedyny pretekst, żeby się z nim spotkać - przyznała.

Brodka opowiedziała też o swoich muzycznych inspiracjach. Okazuje się, że jest fanką Spice Girls. Samozwańczy "król TVN-u" poprosił artystkę, by zaśpiewała jeden z największych hitów lat 90. "If you wanna be my lover".

Wojewódzki zapytał gwiazdę o życie prywatne. Brodka słynie z tego, że bardzo je chroni. Widzowie programu nie mogli usłyszeć innej odpowiedzi.

Bardzo mocno rozdzielam moje życie prywatne od zawodowego. Tu jestem Monika Brodką, a jak zaśpiewam to już Brodką. (...) Tę granice wyznaczyłam, żeby ludzie skupili się na mojej działalności artystycznej - wyjawiła.

Niewiele osób wie, że Brodka prowadzi drugie konto na Instagramie. Bynajmniej nie z pobudek zawodowych. Jest ono związane z wielką pasją gwiazdy, jaką jest gotowanie. Monia Monci to kulinarne alter ego wokalistki. Na tym profilu dzieli się z fanami kulinarnymi inspiracjami.

To moja pasja, którą mam od lat. Lubię gotować i postanowiłam dzielić się tym z innymi - zdradziła.

Jesteście ciekawi, co gotuje Brodka? Zajrzyjcie na jej Instagrama!

Zobacz także: Największa gala muzyczna w Polsce, a na niej występ Brodki! Nie może cię tam zabraknąć

Zobacz także: Brodka o utworze, którego wolałaby nigdy nie nagrać. "Został opacznie zrozumiany"

Millenialsi z pewnością znają te hity! Które utwory święciły triumfy w 2000 roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów