Britney Spears jest więziona w szpitalu psychiatrycznym wbrew własnej woli?!

Britney Spears w szortach i bluzce z odkrytym brzuchem
Fotografia: Instagram/Britney Spears

Media podały informację, że Britney Spears dobrowolnie zgłosiła się na terapię. Prawda może być zupełnie inna. Fani rozpoczęli akcję "Free Britney". 

Na początku kwietnia cały świat obiegła wiadomość, że Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego. Media podały informację, że wokalistka dobrowolnie zgłosiła się po pomoc do lekarzy. Prawda może być jednak zupełnie inna. Fani Britney są przekonani, że ich idolka jest przetrzymywana w szpitalu siłą.

Zobacz także: Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego. Gwiazda nie czuje się najlepiej

Britney Spears w szpitalu psychiatrycznym jest przetrzymywana siłą?!

Fani Britney Spears jednoczą się na stronie "Britney's Gram". Jak podaje portal Viva.pl, to właśnie tam pojawiło się osobliwe nagranie, z którego wynika, że piosenkarka jest przetrzymywana w szpitalu siłą. 

Powodem jej załamania miały być problemy zdrowotne jej ojca. Według doniesień, Britney na początku roku odmówiła przyjmowania leków, a następnie jej ojciec, który od 2008 roku sprawuje nad nią opiekę kuratorską, podjął decyzję o umieszczeniu jej w ośrodku. 

O tym, że Britney nie chciała iść do szpitala wypowiedział się praktykant adwokacki, którzy przebywał w otoczeniu dziennikarki. Opowiedział o tym w podcaście "Britney's Gram". 

Ona nie chciała tam pójść... Oczywiście byłem tylko praktykantem, nie miałem możliwości porozmawiania z nią bezpośrednio, lecz z tego, co zrozumiałem, to wcale nie była jej decyzja - powiedział. 

Zagraniczne media twierdzą, że nagranie wyciekło z winy kancelarii adwokackiej, która prowadzi sprawę Britney. Fani piosenkarki zapoczątkowali akcję "Free Britney", która ma na celu wypuszczenie ich idolki ze szpitala.

Zobacz także: Były mąż Britney Spears pierwszy raz o ich ślubie: "Byliśmy pod wpływem narkotyków"

Ten quiz jest dla prawdziwych miłośników muzyki popularnej. My pokazujemy kadr, a ty odgadujesz, z którego teledysku on pochodzi. Test dotyczy najbardziej znanych klipów. Życzymy powodzenia!

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz teledysk po jednym kadrze?

kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com

1. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów