Britney Spears pokazała swoją ogromną garderobę. To prawdziwy luksus!

Adrianna Kubiak 14.06.2019
Britney Spears
Fotografia: Instagram/@britneyspears

Britney pokazała swoją wielką garderobę. Jest czego zazdrościć!

Britney Spears niedawno pochwaliła się na Instagramie swoją garderobą. Trzeba przyznać, że pomieszczenie i kolekcja ubrań robi wrażenie. Niejeden fan z pewnością zazdrości artystce takiego dorobku.

Zobacz także: Maciej Stuhr potwierdził, że zagra w nowym filmie Patryka Vegi

Britney Spears pokazała swoją ogromną garderobę

Mogliśmy się spodziewać, że Britney, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, ma w swoim domu dużą garderobę. Jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Piosenkarka na Instagramie pochwaliła się filmikiem, na którym oprowadza widzów po swoim królestwie ubrań.

Jej garderoba jest ogromna! Piosenkarce nie wystarczyło jedno pomieszczenie, więc na swoje stroje przeznaczyła aż dwa pokoje. Znajduje się tam mnóstwo wieszaków z ubraniami, butów i dodatków. Dodatkowo wszędzie znajdują się lustra, które optycznie powiększają pomieszczenia.

Reakcja fanów na post artystki

Fani szybko zareagowali na nowy post Britney. Część z nich jest zachwycona dorobkiem gwiazdy popu, natomiast pozostali zwrócili uwagę na coś innego. Obserwatorzy martwią się o zdrowie psychiczne artystki. Jej ostatnie wypowiedzi dają dużo do myślenia.

Od zawsze jestem wielkim fanem Britney, ale teraz mam wrażenie, że się pogubiła!

Część fanów snuła domysły, albowiem mężczyzna, z którym spotyka się Britney przejął kontrolę zarówno nad jej Instagramem, jak i nad samą artystką. Dowodem miały być dziwne zachowania piosenkarki. Według internautów Spears jest przygnębiona i zachowuje się jak robot.

Myślę, że ten filmik nagrał Sam. Ten w odbiciu w lustrze jest bardzo podobny. Niestety nie zdaje sobie sprawy, że te filmy stają się coraz dziwniejsze.

A wy co myślicie o zachowaniu Britney?

Zobacz także: Blanka Lipińska zdradza, kto powinien zagrać w ekranizacji "365 dni"!

Niektóre polskie gwiazdy regularnie zamieszczają w mediach społecznościowych zdjęcia. Niektóre w ten sposób zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów