Znana aktorka została zaproszona na casting do filmu Vegi. Gdy dowiedziała się, co ma zrobić, zrezygnowała

Katarzyna Leszczyńska 15.02.2018
Patryk Vega i Laura Breszka
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Patryk Vega tworzy dość kontrowersyjne filmy, w których jest wiele odważnych scen. Nie każdy aktor decyduje się na zagranie takiej roli.

Patryk Vega jest ostatnio najbardziej kontrowersyjnym reżyserem w Polsce. Jego filmy budzą mieszane uczucia, zwłaszcza ostatni „Botoks”. Wszyscy teraz zastanawiają się nad tym, jak wypadnie jego najnowsza produkcja, „Kobiety Mafii”, której premiera wyznaczona jest już na 22 lutego. I choć Vega ma stałe grono aktorów, którzy lubią u niego grać, są również tacy, dla których może to stanowić duże wyzwanie.

Zobacz także: Patryk Vega na gali Bestsellery Empiku pojawił się wraz z żoną. Kim jest Katarzyna Słomińska?

Laura Breszka zasłynęła dzięki roli fashionistki Maleny w serialu „Singielka”. Obecnie jest gwiazdą SNL Polska. Ostatnio aktorka w rozmowie z WP.pl opowiedziała o tym, że chciałaby otrzymać ciekawe role filmowe. Okazało się nawet, że aktorka niedawno dostała propozycję, żeby wziąć udział w castingu do filmu Vegi. Scena, którą miała zagrać, okazała się dla niej jednak zbyt brutalna.

U Vegi właśnie miałam kiedyś przyjść na casting. Zobaczyłam, że mam być kochana od tyłu i wciągać koks nago. Nawet nie przyszłam na ten casting. Szczerze, nie widziałam żadnych jego filmów. (…) Byłam w szoku, że w ogóle na coś takiego mnie zaproszono – powiedziała Breszka.

Nie da się ukryć, że niektóre momenty w filmach Patryka Vegi są naprawdę odważne. Ciekawi jesteśmy, czy tego typu sceny pojawią się w "Kobietach Mafii". Będziemy mogli przekonać się o tym już niedługo. 

Zobacz także: Vega opublikował zwiastun „Kobiet Mafii”. Nie wszystkim się podoba. Fani wytykają zwłaszcza jedną rzecz

Laura Breszka
Fotografia: Instagram/Laura Breszka
Patryk Vega i Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram/PatrykVegaOfficial
Patryk Vega i Agnieszka Dygant
Fotografia: Instagram/PatrykVegaOfficial

Zobacz w poniższej galerii, jakie filmy Polacy najchętniej oglądali w 2017 roku:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów