Bratanek Meghan grozi księżnej! Chce ujawnić jej mroczną tajemnicę

Księżna Meghan w czarnym garniturze w Nowej Zelandii
Fotografia: Rex Features/East News

Bratanek Meghan wystąpi w nowym show, w którym zamierza zdradzić mroczną tajemnicę swojej ciotki. Czy jego słowa skompromitują księżną?

Księżna Meghan nie ma łatwego życia ze swoją rodziną. Nieustannie musi zmagać się z okrutnymi słowami ze strony ojca i siostry. Niedawno Thomas Markle bardzo emocjonalnie wypowiedział się na temat ciąży swojej córki. Teraz oliwy do ognia dolał jej bratanek, który zaczął grozić Meghan! Okazuje się, że zamierza dołączyć do siostry księżnej i zdradzić jej rodzinne sekrety. Jednocześnie może poważnie zaszkodzić Meghan i jej dziecku.

Bratanek Meghan zamierza ją skompromitować

Tyler Doolet, syn brata Meghan, ma zamiar wziąć udział w show "The Royal World". Jest to program MTV International, który swoją emisję rozpocznie w listopadzie 2018 roku. Prowadzić ma go zawodowy magik, który przedstawiać będzie historię dziesięciu mężczyzn i kobiet twierdzących, że są członkami rodzin królewskich, szlacheckich lub w jaki sposób są z takimi osobami połączeni. Jest to zatem doskonała okazja ku temu, żeby bratanek Meghan mógł pokazać się światu.

Mężczyzna zapowiedział, że zamierza przedstawić widzom mroczną tajemnicę swojej ciotki. Producenci reklamują swój program twierdząc, że dowiemy się z niego szokujących informacji, które skompromitują księżną. Te informacje mają zmienić podejście Brytyjczyków do żony Harry'ego. Już niedługo zapewne dowiemy się, o co dokładnie chodzi. Mamy nadzieję jednak, że nie będzie to nic aż tak kompromitującego. Zwłaszcza, że tego typu informacje poważnie mogłyby zaszkodzić Meghan i jej dziecku. Takie nerwy nie są wskazane kobietom w ciąży.

Zobacz także: Księżna Meghan w niebezpieczeństwie? Z jednego z wystąpień szybko wyprowadziła ją ochrona!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Kochamy brytyjską rodzinę królewską! Historie wszelkich monarchii na całym świecie są fascynujące. Zarówno prawdziwe, jak i te zmyślone. Zobaczcie najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów