Brat żegna Piotra Woźniaka-Staraka. "Nie nadrobimy już straconych chwil"

Brat pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka.
Fotografia: Jacek Dominski/REPORTER

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Z 39-letnim producentem filmowym żegnali się w mediach społecznościowych jego bliscy i przyjaciele. Teraz ukazał się nekrolog autorstwa brata zmarłego.

Piotr Woźniak-Starak był biologicznym synem Anny Woźniak-Starak i jej byłego męża, Jerzego Woźniaka. Po śmierci Jerzego Woźniaka matka Piotra związała się ze znanym polskim przedsiębiorcą i miliarderem, Jerzym Starakiem. Producent filmowy nie zdradzał mediom wiele o swoich relacjach rodzinnych. Teraz brat stryjeczny Piotra Woźniaka-Staraka opublikował na łamach "Gazety Wyborczej" wzruszający nekrolog.

Brat Piotra Woźniaka-Staraka pisze o "straconych chwilach"

Marcin Jan Woźniak opublikował wzruszające pożegnanie.

Bracie, wciąż gdzieś gonimy i brak nam czasu na to co naprawdę ważne. Nie nadrobimy już straconych chwil, ale wiedz, że na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Choć już nigdy nie będzie nam dane zamienić słowa, czy wymienić uśmiech, a może po prostu uścisnąć się jak bracia, byłeś i będziesz nam bliski. Marcin Jan Woźniak z żoną Katarzyną i córkami Aleksandrą i Natalią - napisał w nekrologu.

W czwartek rozpoczną się uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka. Ostatnie pożegnanie producenta filmowego rozpocznie się o godzinie 19:00 mszą żałobną. Następnego dnia urna z prochami zostanie złożona w Fuledzie, niedaleko Giżycka. Było to miejsce bliskie sercu zmarłego.

Zobacz także: Dziś Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie świętowaliby trzecią rocznicę ślubu

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku. Jest kolejną znaną osobą, którą pożegnaliśmy w tym roku. Prawdziwi fani będą za nimi tęsknić!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów