Brat księżnej Kate odwołał ślub! Boi się koronawirusa

Księżna Kate w kurtce khaki stoi zasmucona
Fotografia: Rex Features/East News

Brat księżnej Kate, James Middleton, stanął przed trudną decyzją. Wraz z narzeczoną zdecydowali się odwołać swój ślub ze względu na koronawirusa.

Pandemia koronawirusa zaskoczyła nas i jest nieubłagana. Niestety wielu z nas, w związku z tą nieszczęsną sytuacją, jest zmuszonych do zmienienia długo wyczekiwanych planów. Wiele przyszłych par młodych, które planowały na pierwszą połowę roku swój ślub, niestety musi go przełożyć lub całkiem z niego zrezygnować. Okazuje się, że przed taką sytuacją stanęli właśnie brat księżnej Kate, James Middleton, i jego narzeczona.

Zobacz także: James Middleton pokazał dziewczynę w intymnym wydaniu. To pierwsze takie zdjęcie! 

Brat księżnej Kate odwołał ślub! Boi się koronawirusa

Koronawirus aktualnie sparaliżował cały świat, a przede wszystkim Europę. W Polsce wszyscy jesteśmy poddani społecznej kwarantannie, a niektóre pary młode, które planowały ślub na wiosnę, są zmuszone do jego przełożenia.

Tak stało się także w przypadku brata księżnej Kate. Jak podaje portal "Daily Mail", James Middleton i jego narzeczona Alizee Thevenet zrezygnowali ze swoich weselnych planów, choć ich ślub odbędzie się dopiero w lipcu! 

Ich decyzja w dużej mierze jest uwarunkowana oczywiście obawą przed koronawirusem. Para jednak kieruje się także tym, że wielu gości może mieć problem z dojazdem na uroczystość, ze względu, że cała rodzina Alizee pochodzi z Francji

Woleliby poczekać, aż wszyscy ich goście będą mogli (szczęśliwie) uczestniczyć - możemy przeczytać na łamach portalu. 

Nie wiadomo jak na razie, na kiedy para zdecydowała się przenieść ceremonię. 

Zobacz także: Konflikt Meghan i królowej zaczął się od tiary? "Nie może mieć tego, co chce. Będzie mieć to, co ja jej dam"

Lubisz czytać o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Jesteś jej fanem? Sprawdź w naszym quizie, jak dobrze znasz jej tajemnice! 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów