Szpak pokazał starszego brata. Są podobni do siebie?

Sandra Banach 06.06.2019
Michał Szpak
Fotografia: EastNews/AnnaBobrowska

Brat Michała Szpaka jest do niego bardzo podobny. Rodzeństwo łączy szczególnie silna więź. Koniecznie sprawdźcie, jak wygląda i czym zajmuje się Damian Szpak!

Chociaż panowie mają całkowicie inny pomysł na siebie i wybrali zupełnie różne ścieżki kariery, braci łączy nadal silna i wyjątkowa więź. Potwierdza to ich wspólny wyjazd do Tajlandii. Piosenkarz często podkreśla w wywiadach, jak ważna jest dla niego rodzina oraz wsparcie ze strony najbliższych.

Czym zajmuje się brat Michała Szpaka?

Brat piosenkarza, Damian Szpak z zawodu jest ratownikiem medycznym - na co dzień ratuje ludzi. To bardzo odpowiedzialny zawód, który wymaga nie tylko ogromnej wiedzy medycznej, ale także ciągłego skupienia, cierpliwości i odwagi.

Co wiemy jeszcze o bracie wokalisty? Damian Szpak lubi bardzo aktywny tryb życia. Jego ulubionym sportem jest boks. Ratownik stroni od show-biznesu.

Zarówno Michał Szpak, jak i jego starszy brat Damian są bardzo zapracowani. Jednak znaleźli czas w tym roku na wspólne wakacje w Tajlandii. Na filmiku wstawionym na Instagramie widać, że bracia są bardzo podobni do siebie!  

Zobacz także: Michał Szpak opowiedział o śmierci matki. "Stałem się inną osobą"

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów