Księżna Meghan wszystko zawdzięcza ojcu? Brat znów wbija jej szpilę: "To on pomógł jej stać się wyjątkową kobietą"

Księżna Meghan w granatowym kożuszku i granatowym kapeluszu z woalką
Fotografia: DAVID HARTLEY/REX Features/East News

Księżna Meghan znów musi zmierzyć się ze swoim bratem. Thomas Markle Jr. postanowił wypomnieć jej, że wszystko, co ma, otrzymała dzięki ojcu.

Księżna Meghan nie ma łatwego życia. Odkąd została żoną księcia Harry'ego, jest pod nieustannym ostrzałem - zarówno mediów, jak i swojej rodziny. Jeszcze przed ślubem na światło dzienne wyszły wypowiedzi jej ojca i przyszywanego rodzeństwa, w których było pełno żalu pod adresem Meghan. Teraz jej brat znów postanowił zaatakować i wbił szpilę księżnej. Jego zdaniem wszystko, co ma Meghan, otrzymała wyłącznie dzięki swojemu tacie, Thomasowi Markle.

Zobacz także: Znana prezenterka oskarża Meghan o kłamstwo! "Nie próbuj zyskać współczucia"

Księżna Meghan wszystko zawdzięcza ojcu? Brat znów wbił jej szpilę

To właśnie relacje Meghan z ojcem są odwiecznym źródłem konfliktów księżnej z rodziną. Jej przyrodnie rodzeństwo, Samantha i Thomas Markle Jr., wyrzucają jej, że jest niewdzięczna dla taty.

Teraz jej brat po raz kolejny postanowił zaatakować i wypowiedział się dla brytyjskiej prasy. Jego zdaniem Meghan jest niewdzięczna, ponieważ wszystko, co ma, otrzymała dzięki swojemu tacie, a teraz się od niego odcina.

Powinna pamiętać, że znalazła się w Pałacu Buckingham z Harrym tylko dzięki swojemu tacie. To on płacić za jej wykształcenie i wystawne ubrania. To on pomógł jej stać się wyjątkową kobietą i błagam ją, żeby sobie to uświadomiła - powiedział Thomas w rozmowie z dziennikarzami "The Sun".

Brat Meghan postanowił potwierdzić też doniesienia mediów o tym, że ojciec księżnej przeszedł atak serca, a ona i tak się z nim nie skontaktowała.

Mam nadzieję, że Meghan kiedyś się do niego odezwie, ale mój tata musi mieć świadomość, że to się nigdy nie wydarzy - dodał.

Z drugiej strony trudno też dziwić się Meghan. Księżna musi mieć wiele żalu do swojej rodziny o takie publiczne pranie brudów.

Zobacz także: Oto najbardziej znienawidzony członek brytyjskiej rodziny królewskiej! Tak wybrali fani

Lubisz księżną Meghan? A może wolisz innego członka rodziny królewskiej? Sprawdź w naszym quizie, którego z nich najbardziej przypominasz!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów