Brat Meghan Markle ostrzega księcia Harry'ego. "To będzie największy błąd w historii królewskich ślubów"

Magdalena Barszczak 04.05.2018
Meghan Markle, książę Harry
Fotografia: AFP/EAST NEWS

"Royal wedding" coraz bliżej. Thomas Markle Jr publicznie zabrał głos.

Wielkimi krokami zbliża się ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Uroczystość zaplanowana jest na 19 maja, a w mediach regularnie śledzimy relację z przygotowań do najbardziej medialnego wydarzenia roku. Nie wszystkim jednak decyzja młodych przypadła do gustu. Przyrodni brat przyszłej księżnej pisze wprost: "to będzie największy błąd w historii królewskich ślubów".

Zobacz także: Skandal na brytyjskim dworze. Dziennikarz ujawnił, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. "Łykałem tabletki ekstazy"

Thomas Markle Jr napisał odręczny list do Harry'ego, w którym apeluje, by książę nie wiązał się z jego siostrą i odwołał ceremonię. Portal "In Touch" jako pierwszy opublikował całą treść dokumentu.

Jeszcze nie jest za późno. Meghan Markle nie jest właściwą kobietą dla ciebie. Im bliżej do ślubu, tym bardziej jasne jest, że to największy błąd w historii rodziny królewskiej - rozpoczyna swój list przyrodni brat Meghan.

Brat Meghan ostrzega księcia Harry'ego przed ślubem z jego siostrą

Thomas Jr zarzuca siostrze, że na uroczystość zaprasza obcych ludzi, a zapomina o rodzinie. W liście pojawił się fragment opisujący relację Meghan z jej ojcem. Przyszła księżna miała odwrócić się od niego, gdy zaczął mieć problemy finansowe. Zdaniem brata nigdy też nie odwdzięczyła się ojcu za to, że pomagał jej na początku kariery.

Markle nie szczędzi krytyki swojej siostrze. Twierdzi, że zmieniła się w "cyniczkę, płytką i zarozumiałą kobietę", która przyniesie wstyd księciu i wystawi jego rodzinę na pośmiewisko.

Ty i rodzina królewska powinniście położyć kres temu fałszywemu, bajkowemu ślubowi, zanim będzie za późno - apeluje.

To nie pierwszy raz, kiedy brat Meghan Markle publicznie "pierze brudy". Wcześniej na łamach "Daily Mirror" oświadczył, że odkąd jego siostra została aktorką, zmieniła się nie do poznania i odcięła od korzeni.

Myślicie, że zakopią topór wojenny przed ślubem?

Zobacz także: Meghan Markle od lat nosi te sneakersy. Wiele z nas ma je w szafie!

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów