Brat Małgorzaty Rozenek jest prawdziwą gwiazdą. Robi furorę za granicą!

Julita Buczek 26.02.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim bracie
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek bardzo rzadko pozuje ze swoim bratem na ściankach. Niedawno jednak pochwaliła się tym, czym zajmuje się jej brat. Będziecie pod wrażeniem!

Małgorzata Rozenek bardzo chętnie chwali się swoim życiem na Instagramie. Jej galeria wypełniona jest zdjęciami z najdalszych zakątków świata oraz uwieczniającymi prywatne chwile z najbliższą rodziną. Jeśli chodzi o jej brata, celebrytka nie jest aż tak wylewna. Niedawno jednak zrobiła wyjątek i zdradziła, czym zajmuje się jej brat!

Zobacz także: Rozenek pokazała się w odważnej kreacji. Internauci: "Od kiedy mniej znaczy lepiej?"

Rozenek opowiada o swoim bracie

Jak się okazało, Małgorzata ma o 5 lat starszego brata, który mieszka we Francji. Podobnie jak Małgosia, Misha ukończył szkołę baletową. Obecnie jest bardzo cenionym solistą w teatrze operowym w Monte Carlo oraz w Lyonie. Misha Kostrzewski jest również mężem i tatą trójki pociech. Małgorzata Rozenek udzieliła wywiadu jednemu z magazynów, w którym powiedziała trochę więcej o swoim starszym bracie.

Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się choreografią.

Misha również postanowił opowiedzieć trochę o sławnej siostrze. Według niego Małgorzata niepotrzebnie zrezygnowała z kariery baletnicy na rzecz show-biznesu.

Gosia była bardzo poważna. Bardzo poważnie traktowała swoje podejście do nauki. W szkole baletowej bardzo dobrze tańczyła. Pamiętam, że na dyplomie, który miała, aż byłem zdziwiony. Ma dużo charakteru. Bardzo to widać jak tańczy. Uważam, że wygrałaby. Od niej lepiej nikt nie zatańczy. Jeżeli ma ochotę i jej się chce, to niech się bawi, bo to fajna zabawa – powiedział Misha Kostrzewski.

fot.Jankowski/REPORTER
Fotografia: Jankowski/REPORTER

Myślicie, że Małgorzata miałaby szansę na karierę baletnicy?

Zobacz także: Rozenek o swoich pupilach: "Psy są ważniejsze w domu niż dzieci". Internauci zaskoczeni!

Gwiazdy bardzo rzadko pokazują takie prywatne zdjęcia. Tym razem uchyliły rąbka tajemnicy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów