Nieślubny syn Michaela Jacksona odwiedził Polskę. Jak wyglądają dzieci króla popu?

Michael Jackson uśmiechnięty w okularach przeciwsłonecznych i kapeluszu
Fotografia: PASCAL GEORGE/AFP/EAST NEWS

Michael Jackson znany jest z trójki dzieci, których tożsamości zawsze pilnie strzegł. Okazuje się, że ma jeszcze czwartego syna. Brandon Howard to jego kopia!

Michael Jackson miał troje dzieci, które są doskonale znane światu. Jego córka Paris oraz dwóch synów - Prince Michael I i Prince Michael II - po śmierci ojca dali się poznać światu, choć wcześniej ojciec bardzo dbał o ich prywatność, zasłaniając ich twarze przy każdym wyjściu publicznym. Okazuje się, że król popu doczekał się jeszcze jednego syna. Brandon Howard, owoc romansu Michaela z Miki Howard, odwiedził Polskę z okazji rocznicy śmierci ojca. 

Nieślubny syn Michaela Jacksona 

Michael Jackson z Miki Howard spotykał się w 1982 roku. Wokalista przez lata unikał tego tematu. Ostatecznie jednak prawda wyszła na jaw i okazało się, że Jackson ma syna z Miki, Brandona Howarda. Chłopak zrobił nawet testy DNA, które potwierdziły, że to właśnie król popu jest jego ojcem. Nie da się tego ukryć również przez ogromne podobieństwo obu mężczyzn. Brandon nie domagał się spadku, wciąż jednak pozostaje w kontakcie z rodziną Michaela. 

W Polsce Brandon pojawił się na zaproszenie "Dzień Dobry TVN". Rozmawiał z Magdą Mołek i Marcinem Mellerem o swoim życiu w Los Angeles i rozwoju kariery. Brandon jest muzykiem i największą popularnością cieszy się w Azji. Zobaczcie, jak wygląda Brandon Howard oraz jego przyrodnie rodzeństwo. Znacie wszystkie dzieci Michaela Jacksona

Zobacz także: Tak dziś wyglądałby Michael Jackson bez operacji plastycznych. Niesamowita symulacja!

Brandon Howard w "Dzień Dobry TVN'
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER
Brandon Howard
Fotografia: Jameson Bedonie /Splash News/EAST NEWS
Paris Jackson i Prince Michael Jackson I
Fotografia: David Becker/Getty AFP/East News

Za nimi wszystkie nastolatki szalały w latach 90-tych. Do dziś są jednymi z największych przystojniaków! Zobaczcie największe bożyszcze nastolatek z tamtych lat.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów