12.01.2018 13:17

Bliska współpracownica królowej zdradza sekrety rodziny królewskiej. Informacja o Williamie i Harrym może szokować

Prawdopodobnie nie powinna ujrzeć światła dziennego.

Książę William i Harry

Fotografia: EAST NEWS

June Kenton przez 57 lat była jedną z najbliższych współpracownic rodziny królewskiej. Kobieta przez cały ten czas zaopatrywała kobiety z rodu, m.in.: królową Elżbietę II i księżną Dianę, w bieliznę. Nic więc dziwnego, że udało jej się poznać podczas przebywania na dworze największe sekrety rodziny królewskiej. I to nie tylko jej kobiecej części.

Kobieta podczas wieloletniej współpracy zaopatrywała panie z Pałacu Kensington nie tylko w bieliznę. Księżna Diana np. zamawiała u niej kostiumy kąpielowe, które ta niekiedy musiała sprowadzać nawet z Izraela. W rozmowie z „The Mirror” June Kenton opowiedziała o swoich kontaktach z królową i resztą rodziny.

"

Była taka urocza. Przebywanie z nią to była przyjemność – powiedziała o Elżbiecie II. "

Kobieta wspominała, że przed pierwszym spotkaniem z królową nie mogła zmrużyć oka. Było to dla niej niezwykle emocjonujące przeżycie. W późniejszych czasach jednak stała się jedną z najbardziej zaufanych współpracowników rodziny królewskiej. Bywała nie tylko w apartamentach kobiet, ale również innych członków rodziny królewskiej, np.: książąt Williama i Harry’ego.

William i Harry

Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Kobieta zdradza sekret Williama i Harry’ego

Doświadczenia związane ze swoim pobytem na dworze królewskim postanowiła opisać w książce. Niektóre z nich w rzeczywistości nie powinny ujrzeć światła dziennego. Dlatego też firma June Kenton straciła możliwość umieszczania królewskiego herbu w sklepie oraz na produktach. Dzięki temu jednak możemy poznać wiele smaczków z Pałacu Kensington. Jak się okazuje, najbardziej zaskakujące z nich dotyczą pokoi młodych książąt Williama i Harry’ego.

Okazuje się, że ustatkowani dziś książęta, w młodości pozwolili sobie na odważne ozdoby w pokojach. Mianowicie, według doniesieć June Kenton, na ścianach ich komnat znajdowały się plakaty z modelkami w bikini. Ich matka, księżna Diana, podobno nie miała z tym żadnych problemów. Może to szokować nie tyle ze względu na Harry’ego, o którego ekscesach było głośno w mediach, co raczej na Williama, który od wielu lat jest przykładnym mężem i ojcem.

Tego typu ciekawostki z życia rodziny królewskiej są naprawdę interesujące. Jedynym źródłem dojścia do nich natomiast stają się zaufane osoby z otoczenia Pałacu Kensington. I choć nie wiemy, na ile to są plotki, a na ile prawda, rodzina królewska raczej nie potwierdzi tych informacji, a tym bardziej nie dołoży do nich więcej pikantnych szczegółów. 

Harry, William i Kate

Fotografia: Instagram/Kensington Palace

William i Kate oraz Harry i Meghan

Fotografia: Instagram/Kensington Palace