Bradley Cooper zostawił Irinę Shayk dla Lady Gagi? Piosenkarka wiedziała, że przechodzą trudne chwile

Marianna Bereza 10.06.2019
Bradley Cooper, Irina Shayk i Lady Gaga
Fotografia: Rex Features/East News

Co było powodem rozstania?

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się - taka smutna wiadomość obiegła w ostatnich dniach zagraniczne media. Wiele osób sądzi, że powodem tej dramatycznej decyzji jest Lady Gaga. A jak jest naprawdę? Amerykański portal przytacza wypowiedź, która rzuca nowe światło na całą sprawę.

Na rozdaniu Oscarów aż huczało od plotek na temat Bradleya Coopera i Lady Gagi. Koledzy z planu "Narodzin gwiazdy" swoim występem skradli show i uruchomili lawinę spekulacji na temat ich rzekomego związku. Fani dopatrzyli się chemii i miłosnych gestów między nimi. Nie pomogły nawet zapewnienia piosenkarki, że wszystkie spojrzenia i ruchy były wyreżyserowane na potrzeby Oscarów.

Według zagranicznej pracy związek Bradleya Coopera i Iriny Shayk to już przeszłość. Modelka została ostatnio przyłapana przez paparazzi z projektantem mody Alim Kavoussim. Czy to znaczy, że Bradley trafił w objęcia Lady Gagy? Zdaniem informatora hollywoodlife.com, nic bardziej mylnego. 

Zbudowali tę przyjaźń na planie i przeprowadzili wiele rozmów, ponieważ oboje byli w relacjach, które zaczęły się psuć. Borykali się z podobnymi problemami. Bradley zaufał Gadze, ona wspierała go rozmową, bo oboje mają podobne doświadczenia, jeśli chodzi o karierę i związki. Wiele osób uważa, że konsekwencją tego jest bycie razem, ale tak nie jest. Bradley potrzebuje przyjaciela, a ona jest przy nim. (Gaga - red.) nie przyczyniła się do rozpadu jego związku z Iriną – donosi portal.

Wierzycie, że to tylko przyjaźń?

Zobacz także: Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?! Piosenkarka skomentowała te doniesienia

Już wiemy, jakie filmy były najlepsze w minionym roku! A jak wyglądali laureaci Oscarów w innych latach? Te filmy zyskały już miano kultowych!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów