Bradley Cooper rozbawił księcia Williama na rozdaniu nagród BAFTA!

Paulina Ermel 13.02.2019
Książę William i Bradley Cooper
Fotografia: youtube.com/The Royal Family Channel

Nagrody BAFTA 2019 rozdane! Na uroczystej gali pojawiły się największe gwiazdy, a wśród nich książę William wraz z księżną Kate. Zobaczcie, o czym William rozmawiał z Bradleyem Cooperem!

Gala rozdania nagród BAFTA 2019 już za nami. Piękna uroczystość to nie tylko okazja do poznania laureatów docenionych przez Brytyjską Akademię Filmową. To także możliwość podziwiania wspaniałych kreacji znanych gwiazd i podsłuchania ich ciekawych zakulisowych rozmów.

Jedną z takich rozmów przeprowadził obecny na imprezie książę William. Kate i William są stałymi gośćmi podczas rozdania nagród BAFTA. W tym roku również mieli okazję podejść i porozmawiać z aktorami. Jednym ze szczęśliwców okazał się Bradley Cooper. Zobaczcie, czym rozbawił księcia Williama.

Bradley Cooper rozbawił księcia Williama na BAFTA 2019

Po zakończonej gali księżna Kate i książę William podeszli do laureatów, aby pogratulować im wygranej. William miał okazję porozmawiać m.in. z Bradleyem Cooperem, który otrzymał statuetkę w kategorii "Najlepsza muzyka" za muzykę do filmu "Narodziny gwiazdy".

Książę William podszedł do aktora i pogratulował mu wygranej. A także świetnego filmu, który wyreżyserował. Wywiązał się między nimi dialog, który z pewnością przejdzie do historii BAFTA.

- Gratuluję, świetny film. Nie wiedziałem, że potrafisz śpiewać! - zagaił William.

- Ja też nie wiedziałem... - odpowiedział Bradley.

Trzeba przyznać, że amerykański aktor ma poczucie humoru. Żart sprawił, że wraz z księciem Williamem oboje zaczęli się śmiać.

"Narodziny gwiazdy" mają szansę na tegorocznego Oscara. A które filmy nominowane dotychczas w prestiżowym konkursie okazały się kultowe? Poznajcie legendarne filmy oscarowe!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów