Brad Pitt znowu z Jennifer Aniston, Angelina Jolie z kochanką. Medialny spektakl czas zacząć

Paulina Szestowicka 23.09.2016
Jennifer Aniston, Brad Pitt, Angelina Jolie i Jenny Shimizu
Fotografia: InTouch Weekly/East News

Jeżeli myśleliśmy, że media skupią się na rozwodzie, byliśmy w dużym błędzie. To dopiero się zaczyna.

Zachodnie media nie odpuszczają i donoszą o każdej nowej informacji na temat rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Jak wiadomo, to aktorka złożyła w sądzie dokumenty rozwodowe i zamierza walczyć o wyłączne prawo do opieki nad dziećmi. Powodem rozwodu, jak i konieczności ograniczenia kontaktów z ojcem, miały być kłótnie aktora z dziećmi. Szybko jednak zdementowano informacje, że FBI wszczęło śledztwo w tej sprawie. Media oczywiście szybko wróciły do sprawdzania innych, możliwych powodów rozstania najsłynniejszej pary, między innymi uzależnieniu Brada Pitta od alkoholu i marihuany.

Mówi się, że to dopiero początek prania brudów na łamach gazet i w Internecie, więc możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie dowiemy się o kolejnych potwierdzonych i zmyślonych przez prasę szczegółów z życia Angeliny Jolie i Brada Pitta. Jednak odbiegając od walki o prawo do opieki nad dziećmi i majątek, w prasie pojawiły się informacje, które można uznać za rozpoczęcie medialnego spektaklu, pełnego domysłów, ale i nadziei mediów. Oczywiście, rozstanie najpopularniejszej pary w Hollywood jest wydarzeniem samym w sobie, ale dla gazet i serwisów internetowych coraz ważniejsze wydaje się być poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: Co dalej?

Pitt z Aniston, Jolie z kochanką

Jennifer Aniston i Justin Theroux też mają się rozwodzić. Taką informację podał magazyn "InTouch Weekly", ten sam, który dokładnie tydzień wcześniej doniósł o rozwodzie Brangeliny. "Daily Mail" skontaktował się z aktorką, która oczywiście szybko dementowała doniesienia i zapewniła, że nie chce rozstać się ze swoim mężem. "InTouch Weekly" najzwyczajniej w świecie chciał podsyć atmosferę wokół dawnej pary, Jennifer Aniston i Brada Pitta. Oczywiście miało to się stać kosztem obecnych parterów. Magazyn oparł narrację o zeznania świadka, którego zdaniem Justin Theroux miał nadal utrzymywać kontakty ze swoją byłą ukochaną, Heidi Bivens. To miało nie podobać się jego obecnej partnerce, która z zazdrości postanowiła zakończyć małżeństwo. Jennifer Aniston i Brad Pitt rzucający się sobie w ramiona… Piękny scenariusz, ale mało realny. 

Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: ONS

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Chwilę po okładce "InTouch Weekly" z Jennifer Aniston pojawiły się doniesienia o "powrocie" Angeliny Jolie do biseksualizmu. Ponoć miała odezwać się do swojej byłej dziewczyny, Jenny Shimizu, w której była naprawdę zakochała. Kobiety chciały nawet wziąć ślub, ale się rozstały. Niektóre źródła twierdzą, że mimo zakończenia związku cały czas były kochankami. O wszystkim doniósł magazyn "Radar", który zapowiedział, że co prawda Jenny Shimizu niczego jeszcze nie skomentowała, niebawem to zrobi. Prawdę mówiąc, za jakiś czas może to już nikogo nie interesować. 

Wydaje się, że rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta wywołało tak duże zainteresowanie, ponieważ wiele osób liczy na poznanie szczegółów ich związku. Przepiękna para ludzi, którzy niechętnie dzielą się życiem prywatnym - cóż, sukces medialny można uznać za osiągnięty. Szkoda tylko, że medialna szopka zniszczy im obojgu reputację, którą ciężko będzie odbudować. I co ważne, przy okazji pojawią się rysy na wizerunkach osób, które nie mają z tym nic wspólnego: Jennifer Aniston, czy też Marion Cotillard, która miała mieć romans z Bradem Pittem. A jak wiemy, nie miała. 

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Brad Pitt i Angelina Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Brad Pitt i Angelina Jolie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów