Brad Pitt znalazł już nową miłość? "Przyłapano" go na randce ze znaną modelką

Redakcja 26.06.2017
Brad Pitt
Fotografia: East News

Jak donoszą media, w swoim towarzystwie zachowywali się niezwykle swobodnie.

Wszystko wskazuje na to, że Brad Pitt postanowił już dłużej nie rozpaczać po nieudanym małżeństwie z Angeliną Jolie i rozpoczął nowe życie. Jak podają zagraniczne media, hollywoodzki aktor zaczął umawiać się na randki. 

Dailymail.co.uk, który powołuje się na źródło "New Idea" donosi, że aktor dał się przyłapać na spotkaniu z 53-letnią aktorką i modelką Elle Macpherson. Nie było to jednak zwykle, towarzyskie spotkanie znajomych, a raczej osób, które mają się ku sobie. 

Zdecydowanie przymilali się do siebie. Wyglądali tak, jak para na randce. Ona dotykała jego ramienia, a on odgarniał jej włosy z ramion. Flirtowali - czytamy na Dailymail.com.uk.

Brytyjski tabloid przekonuje, że Brad Pitt doskonale odnalazł się w tej sytuacji. Ponoć reagował entuzjastycznie, a wręcz śmiechem, na wszystko co powiedziała modelka. 

Elle Macpherson
Fotografia: ONS

Elle Macpherson

Dobrana para? 

Być może aktora i modelkę połączył fakt, że oboje doświadczyli ostatnio wielkiego zawodu miłosnego. Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie, a Elle Macpherson zakończyła związek z milionerem Jeffreyem Sofferem.

Nie bez znaczenia pozostawał zapewne fakt, że para zna się od lat. Po raz pierwszy spotkali się na planie serialu "Przyjaciele", w którym Macpherson zagrała Janine Lecroix, współlokatorkę i dziewczynę serialowego Joeya. Również Pitt wystąpił gościnnie w serialu, wcielając się w postać Willa Colberta. Oczywiście, aktor był wówczas mężem Jennifer Aniston, która w produkcji zagrała jedną z głównych ról. 

Elle Macpherson i Brad Pitt
Fotografia: East News

Elle Macpherson i Brad Pitt

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów