Brad Pitt wspomina pracę z Lukiem Perrym. "Czuliśmy się jak dzieci w sklepie ze słodyczami"

Paulina Ermel 22.05.2019
Brad Pitt i Leonardo DiCaprio
Fotografia: Rex Features/East News

Już niebawem do kin wejdzie najnowszy film Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in... Hollywood", w którym zagrali Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i zmarły niedawno Luke Perry. Koledzy z planu wspominają ikonę lat 90.

Śmierć Luke'a Perry'ego wstrząsnęła biskimi i fanami aktora, ale też całym światem filmowym, który przypatrywał się karierze kultowej postaci lat 90-tych. Aktor zmarł w wyniku rozległego udaru mózgu w wieku zaledwie 52 lat. Osierocił dwoje dzieci i zostawił narzeczoną, z którą latem tego roku miał brać ślub.

Niedługo do kin wejdzie ostatnia produkcja, w której Luke miał okazję zagrać. Wraz z Pittem, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie grał w najnowszym hicie Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". Pitt w jednym z ostatnich wywiadów ciepło wspominał Luke'a.

Brad Pitt wspomina Luke'a Perry'ego

Brad Pitt udzielił niedawno wywiadu magazynowi "Esquire". Opowiadał w nim m.in. o najnowszej produkcji, w której zagra. Właśnie w niej towarzyszył mu Luke Perry. Aktor w bardzo ciepłych słowach wspomina zmarłego aktora.

Czuliśmy się ja w sklepie ze słodyczami. Pamiętam przychodzenie do studia w czasach, kiedy w telewizji leciało "Beverly Hills, 90210". Luke był dla nas, nastolatków, ikoną, symbolem bycia cool".

Aktor dodał, że był naprawdę podekscytowany tym, że może zagrać z Perrym w jednym filmie.

Był tak niesamowicie skromny, jednocześnie fantastyczny i bardzo zaangażowany. Nie mogłem trafić na bardziej przyjaznego faceta, z którym mogłem współpracować. Miałem okazję odbyć z nim kilka niezwykłych rozmów. To było wyjątkowe.

Podobnie na obecność Luke'a reagował Leonardo DiCaprio. Brad ujawnił, że Leo nie dowierzał, kiedy zobaczył Perry'ego na planie.

Zobacz także: DiCaprio tańczący u Tarantino. Zobacz zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood"!

"Once Upon a Time in... Hollywood" to ostatni film z udziałem Luke'a Perry'ego. Premiera filmu w Polsce zaplanowana została na początek sierpnia 2019 roku. Film został zaprezentowany w Cannes i zebrał same rewelacyjne recenzje.

Ten niezwykły projekt podbił serca miłośników gwiazd światowego show-biznesu. Nic dziwnego! Dzięki niemu można zobaczyć zdjęcia gwiazd z ich młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów