Brad Pitt stanie przed sądem? Do sądu trafił pozew zbiorowy!

Julita Buczek 13.01.2020
brad pitt
Fotografia: Invision/Invision/East News

Popularny aktor może mieć poważne problemy z prawem. Miejmy nadzieję, że nie trafi za kratki, a jego prawnicy załagodzą sprawę.

Brad Pitt miał ostatnio kilka dość poważnych problemów. Po rozstaniu z Jolie zmagał się z alkoholizmem, a także uczęszczał na spotkania dla anonimowych alkoholików. W prasie pojawiały się także informacje na temat jego domniemanych romansów, które po jakimś czasie okazywały się nieprawdą.

Jak się okazuje to nie koniec jego problemów. Aktor może bowiem stanąć przed sądem!

Brad Pitt stanie przed sądem?

Parę lat temu Brad Pitt założył fundację "Make It Right", która miała pomóc w odbudowie zniszczonego w 2005 roku przez huragan Katrina jednego z osiedli w Nowym Orleanie. Fundacja miała zbudować 150 energooszczędnych domów, które były przeznaczone dla poszkodowanych w kataklizmie. Okazało się jednak, że budynki Brada bardzo szybko zaczęły się rozpadać. Mieszkańcy zgłaszali również liczne awarie.

W 2015 roku aktor wyznał, że zbyt naiwnie podszedł do tematu budowy domów. Przyznał również, że poniesie wszystkie konsekwencje swojego nieudanego przedsięwzięcia. Fundacja wytoczyła proces architektowi odpowiedzialnemu za budowę domów, jednak to samo spotkało samą fundację. Ona również otrzymała pozew zbiorowy. Sprawą zajął się nawet sąd federalny. Prawnicy popularnego aktora poprosili jednak usunięcie jego nazwiska z pozwu, ponieważ nie jest on już prawnie członkiem fundacji.

Co sądzicie o takim obrocie spraw?

Zobacz także: Magdalena Adamowicz przemówiła z gdańskiej sceny WOŚP. "To dla mnie najtrudniejszy moment"

Kadr z filmu "Pamiętnik"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którym bohaterem filmowym powinnaś iść na randkę

Kadr z filmu "Pamiętnik"

1. Jaką cechę najbardziej sobie cenisz u partnera?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów