Brad Pitt pokazał się pierwszy raz od rozstania z Angeliną Jolie. Wspiera go przyjaciółka z dawnych lat

Paulina Szestowicka 09.11.2016
Brad Pitt
Fotografia: East News

Aktor długo nie brał udziału w oficjalnych wydarzeniach, a nawet udawało mu się unikać fotoreporterów. 

Brad Pitt od ogłoszenia rozwodu z Angeliną Jolie nie występował publicznie. Nie brał udziału w pokazach filmowych, nie udzielał wywiadów i co ciekawe, udało mu się też uciec przed paparazzi.

Dopiero teraz zdecydował się wziąć udział w premierze filmu "Moonlight", w trakcie której towarzyszyła mu Julia Roberts. Aktorzy znają się od wielu lat nie tylko z planu filmowego, ale też prywatnie. Jednak uwagi zachodnich mediów nie przykuł fakt, że w trudnych dla Brada Pitta chwilach wspiera go Julia Roberts, ale to, jak on wygląda. A różnicę między tym, jak się prezentował jeszcze kilka miesięcy temu a teraz, widać na pierwszy rzut oka.

Brad wygląda na bardzo wychudzonego - napisali redaktorzy serwisu Morror.co.uk. - Mimo wszystko starał się uśmiechać i było widać, że czuje się trochę lepiej. 

Na początku listopada 2016 roku, rzeczniczka prasowa Angeliny Jolie wydała oświadczenie, w którym przedstawiła ogólny zarys sytuacji między aktorami. Doszli do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. Zgodnie z treścią oświadczenia, pociechy aktorów zostaną pod opieką matki, a z ojcem będą mogły spotykać się w obecności terapeuty. Nie wiadomo, czy rozwiązanie jest satysfakcjonujące dla obydwu stron, ale dobrze, że doszło do polubownego porozumienia, bez udziału prawników i sądu. 

Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia rozwodu, którego termin nie został jeszcze podany do informacji mediów. Nie wiadomo też, czy do tego dojdzie - być może Brad Pitt i Angelina Jolie nie będą chcieli prać brudów publicznie.

Julia Roberts i Brad Pitt
Fotografia: East News

Julia Roberts i Brad Pitt

Julia Roberts i Brad Pitt
Fotografia: East News

Julia Roberts i Brad Pitt

Julia Roberts i Brad Pitt
Fotografia: East News

Julia Roberts i Brad Pitt

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów