Problemy Pitta i Jolie przeniosły się na dzieci. Maddox nie uznaje aktora za ojca

Angelina Jolie w białej sukience z synami na czerwonym dywanie
Fotografia: Felipe Ramales/Splash News/EAST NEWS

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się w 2016 roku. Od tamtej pory znacznie pogorszyły się relacje aktora z dziećmi. Okazuje się, że Maddox nie uznaje go już za ojca.

Angelina Jolie i Brad Pitt już niemal 3 lata nie są razem. Para stworzyła ogromną rodzinę, która zawsze była marzeniem Angeliny Jolie. To właśnie aktorka obecnie opiekuje się dziećmi. Brad Pitt jednak stara się nad nimi czuwać. Okazuje się, że dzieci mu tego nie ułatwiają. Jak donoszą zagraniczne media, ich najstarszy, adoptowany syn Maddox przestał uznawać aktora za swojego ojca. Może to mieć wiele wspólnego z plotkami z 2016 roku, które pojawiły się zaraz po rozstaniu pary aktorskiej.

Zobacz także: Angelina Jolie złożyła do sądu absurdalny wniosek! Chodzi o Brada Pitta

Maddox nie uznaje Pitta za ojca?

Choć Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się w 2016 roku, ostatecznie rozwiedli się dopiero 12 kwietnia 2019 roku. Dzieci zostały pod opieką aktorki. 

Tuż po rozstaniu pary aktorskiej w 2016 roku, media obiegła informacja o tym, że Brad Pitt miał uderzyć Maddoxa. Wszystko wydarzyło się podczas lotu. Aktor pod wpływem alkoholu miał kłócić się z Angeliną. W obronie matki właśnie stanął Maddox. Sprawą zajęło się FBI, a aktor ostatecznie został oczyszczony z zarzutów.

Oczyszczenie z zarzutów jednak nie spowodowało, że relacje aktora z dziećmi się polepszyły. Jak donosi "Us Weekly", Maddox nie uznaje Brada Pitta za swojego ojca. Według informatorów w Boże Narodzenie 2018 roku chłopak wraz z młodszym bratem Paxem odmówili wzięcia udziału w obiedzie organizowanym przez ojca. 

Nie od dziś wiadomo poza tym, że Maddox jest w bardzo zażyłych relacjach ze swoją mamą. Nic więc dziwnego, że po rozstaniu rodziców stanął właśnie po jej stronie.

Zobacz także: Angelina Jolie na okładce amerykańskiego wydania "Elle". Zdjęcia wykonał Polak!

Ten grafik tworzy wyjątkowe kolaże! Łączy zdjęcia gwiazd z ich fotografiami z przeszłości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów