Brad Pitt komentuje zamieszanie wokół zdjęć z Jennifer Aniston!

Paulina Ermel 24.01.2020
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Aktor odniósł się do tego, jak fani na całym świecie zareagowali na jego zdjęcia z byłą żoną, Jennifer Aniston. Co powiedział?

Brad Pitt i Jennifer Aniston przez 5 lat byli małżeństwem. Jedna z ulubionych par światowego show-biznesu rozstała się w 2005 roku. Wtedy właśnie Brad zaczął się spotykać z Angeliną Jolie. Ich relacja niestety także nie przetrwała.

I choć od czasu rozstania z Jen minęło już wiele lat, fani aktorów wciąż po cichu liczą na to, że Pitt i Aniston do siebie wrócą. Plotki o powrocie wybuchły na nowo po rozdaniu SAG Awards - fotografka zrobiła im bowiem wspólne zdjęcia. Jak na całe zamieszanie zareagował Brad?

Brad Pitt komentuje spotkanie z Jennifer Aniston na SAG Awards

Zarówno Brad, jak i Jennifer zostali wyróżnieni statuetkami podczas 26. gali SAG Awards. Aktor otrzymał nagrodę za fenomenalną kreację w "Pewnego razu... w Hollywood", a aktorka za rolę w serialu "The Morning Show".

Gwiazdy miały okazję pogratulować sobie nawzajem osobiście za kulisami imprezy. Właśnie wtedy zrobiono im zdjęcia, które błyskawicznie obiegły świat i zachwyciły fanów.

Dziennikarze "Entertainment Tonight" zapytali Brada Pitta o to, co sądzi o szaleństwie internetowym wokół zdjęć z Jen.

Nie wiem. Jestem błogo naiwny i zamierzam taki pozostać - odpowiedział z uśmiechem na ustach.

Myślicie, że czuje coś do Jennifer Aniston?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów