Brad Pitt i Marion Cotillard mają romans? Zwiastun "Allied" nie uciszy plotek

Paulina Szestowicka 21.09.2016
Brad Pitt i Marion Cotillard mają romans
Fotografia: YouTube

Dzień po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie, do sieci trafił trailer filmu, na którego planie, aktor miał zdradzić żonę.

Do sieci trafił zwiastun filmu "Allied" ("Sprzymierzeni"), w którym główne role grają Brad PittMarion Cotillard. Aktor wcielił się w rolę amerykańskiego agenta, który uwodzi francuską aktywistkę Ruchu Oporu.

Już w zwiastunie nie brakuje miłosnych, pełnych pożądania scen, więc można się domyślić, że w filmie będzie ich znacznie więcej. Nikomu nie przeszkadzają pełne uniesień chwile, zwłaszcza, jeżeli towarzyszy temu dobra fabuła i znakomita gra aktorska. Jednak trailer "Allied" został opublikowany w Internecie dzień po tym, jak do mediów trafiła informacja o tym, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Trochę niezręcznie, zwłaszcza kiedy przypomnimy sobie, że para aktorów zakochała się w sobie na planie filmu "Pan i Pani Smith. 

Brad Pitt i Marion Cotillard w "Allied"
Fotografia: YouTube

Brad Pitt i Marion Cotillard w "Allied"

Nie czas na zwiastun

Serwis Buzzfeed.com publikując wideo zwrócił uwagę, że "ten trailer nie uciszy plotek". Oczywiście, że nie uciszy. Co więcej, na pewno je podsyci i przy jego okazji wiele osób przypomni sobie, że od pierwszych dni pracy na planie filmowym, prasa donosiła o wyjątkowej chemii między Bradem Pittem i Marion Cotillard. Co ciekawe, "Daily Mail" zapewnia, że według ich źródeł między aktorami nigdy nic nie było, ale i tak przypomina o częstych wizytach Angeliny Jolie na planie. Aktorka miała wtedy być wyjątkowo chłodna dla koleżanki męża.

Kiedy Jolie odwiedzała męża, ignorowała Marion. Kiedy aktorka próbowała coś do niej powiedzieć, ta odwracała się w drugą stronę. Cotillard nie ukrywała, że było jej przykro, zwłaszcza, że od zawsze uważała Jolie za wielką osobowość, ambasadorkę ONZ, a okazało się, że jest to kobieta, która nie potrafi zapanować nad zazdrością - twierdzi informator "Daily Mail".

Marion Cotillard ponoć jest załamana doniesieniami pracy na temat jej domniemanego romansu z Bradem Pittem. Bardzo zależy jej na opinii nie tylko mediów, ale też męża Guillaume Caneta, z którym jest w szczęśliwym związku.

Brad Pitt i Marion Cotillard na planie "Allied"
Fotografia: East News

Brad Pitt i Marion Cotillard na planie "Allied"

Zwiastun filmu "Allied" ("Sprzymierzeni")

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów