Brad Pitt i Jennifer Aniston pokazali się razem! Wystąpili we wspólnym projekcie

Paulina Ermel 16.09.2020
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: Sara Jaye / Rex Features/EAST NEWS

Byli małżonkowie pojawili się na wspólnej konferencji internetowej. Fani są zachwyceni tym, że 15 lat po rozstaniu utrzymują przyjacielskie relacje.

Już od dawna mówi się o tym, że Brad Pitt i Jennifer Aniston przymierzają się do współpracy. Byli małżonkowie - przypominamy, że para wzięła ślub w 2000 roku, ale rozstała się zaledwie 5 lat później, kiedy aktor postanowił odejść do Angeliny Jolie - wezmą udział w projekcie charytatywnym.

O szczegółach akcji poinformowali podczas specjalnej internetowej konferencji prasowej, gdzie wystąpili oboje!

Brad Pitt i Jennifer Aniston we wspólnym projekcie

Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli udział w projekcie charytatywnym #FastTimeLive, z którego dochód zostanie przeznaczony dla personelu medycznego walczącego z koronawirusem. Pieniądze zostaną przekazane specjalnej organizacji, która zajmuje się pomaganiem lekarzom i innym pracownikom ochrony zdrowia.

Prócz byłych małżonków do akcji włączyły się takie gwiazdy, jak: John Legend, Sean Penn, Julia Roberts, Shia LaBeouf, Matthew McConaughey, Jimmy Kimmel czy Morgan Freeman. Także oni zagrają we wspólnym spektaklu związanym z akcją.

Ostatnio odbyła się internetowa konferencja prasowa, w której wzięli udział wszyscy zaangażowani w projekt. Na ekranie mogliśmy w końcu zobaczyć Jen i Brada razem! Premiera spektaklu zaplanowana jest na 17 września, a my już nie możemy się doczekać.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów