Brad Pitt i Jennifer Aniston będą mieli dziecko? Zagraniczne media podają zaskakującą wiadomość

Anna Respondek 09.03.2018
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: EAST NEWS

Czy spełni się marzenie fanów Aniston i Brada i gwiazdorska para znów będzie razem? 

W połowie lutego 2018 roku media obiegła zaskakująca wiadomość. Jennifer Aniston i Justin Theroux ogłosili, że ich małżeństwo się rozpadło, choć wciąż pozostają przyjaciółmi. W oświadczeniu można było przeczytać, że decyzję tę podjęli już pod koniec 2017 roku. 

Zobacz także: Angelina Jolie w mocnych słowach skomentowała rozstanie Anston i Therouxa

Od tego momentu w mediach pojawiały się kolejne zaskakujące informacje na temat nowych partnerów Aniston. Oczywiście większość fanów gwiazdy upatrywała jej rychłego zejścia się z Bardem Pittem, który rozstał się z Angeliną Jolie w 2016 roku. 

Wygląda na to, że do zejścia się pary faktycznie może dojść, ponieważ jak podaje The National Enquirer, Brad i Aniston będą mieli dziecko. Podobno aktorka zamroziła swoje jajeczka i teraz chce poprosić Pitta o to, aby został dawcą spermy.

Jennifer poważnie myśli o powrocie do Brada, a na szczęście kilka lat temu zamroziła jajeczka. Teraz poprosiła Brada, aby został dawcą nasienia. W ten sposób w końcu mogliby mieć wymarzone dziecko - mówi źródło portalu. 

Informator magazynu przyznaje, że rozmowy o posiadaniu dzieci przyczyniły się do rozstania Aniston i Therouxa. 

Jennifer chce, aby jej dzieci były dokładnie takie jak Brad i nie chodzi tu jedynie o wygląd, ale także charakter. Brad kocha dzieci i zawsze uważał, że Jennifer byłaby dobrą matką - dodaje. 

Myślicie, że to może być prawda? 

Zobacz także: Aniston i Theroux nigdy nie byli małżeństwem. Zagraniczne media ujawniają dowody

Autor: Majka Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów