Brad Pitt komentuje plotki o swoich romansach. Doniesienia w mediach są prawdziwe?

Julita Buczek 12.12.2019
Brad Pitt
Fotografia: Instagram @bradpittofflcial

Popularny aktor postanowił odnieść się do plotek, które już od dłuższego czas pojawiały się na jego temat.

Brad Pitt bardzo rzadko udziela tak szczerych wywiadów. Niedawno w rozmowie z "New York Times" gwiazdor zdobył się na bardzo szczere wyznania.

W wywiadzie opowiedział o swoich pierwszych doświadczeniach z marihuaną w latach 90., a także o swoich domniemanych romansach.

Brad Pitt dementuje plotki o swoich romansach

Brad i Angelina pozew rozwodowy złożyli w 2016 roku. To właśnie od tego czasu Pitt miał być widziany z różnymi kobietami. Zagraniczna prasa szalała i kiedy tylko aktor pojawił się w towarzystwie płci przeciwnej był posądzany o nowy romans. Według dziennikarzy pracujących dla "Entertainment Daily" popularny aktor spotykał się z profesorką MIT, Neri Oxman. We wrześniu tego roku miał być widziany z projektantką biżuterii Sat Hari Khalsa. Parę tygodni temu paparazzi przyłapali go w towarzystwie aktorki Alia Ahawkat.

W ostatnim wywiadzie dla "New York Times" Pitt zdementował wszystkie plotki, które pojawiły się w mediach na temat jego romansów.

Nie wiem, z iloma kobietami miałem się niby spotykać w ciągu ostatnich dwóch, trzech lat. Żadna z tych nie jest prawdziwa - powiedział Pitt.

Aktor wyznał również, że nie czyta publikacji na swój temat od 2004 roku.

Nie dotyczy to tylko recenzji. Nie czytam już żadnej prasy, nawet w poczekalni u lekarza. Robię tak dlatego, by móc zachować czysty umysł. Tego typu informacje zostają w głowie na długo, a niektóre z nich mogą mieć szkodliwy wpływ na moją pracę i życie - powiedział w wywiadzie.

Co sądzicie o wyznaniu aktora?

Zobacz także: Google przedstawiło 10 najczęściej wyszukiwanych gwiazd 2019 roku w Polsce! Piotr Woźniak-Starak na czele rankingu

Quiz: w jakim mieście powinieneś mieszkać?
Rozwiąż quiz

W jakim mieście powinieneś mieszkać?

Quiz: w jakim mieście powinieneś mieszkać?

1. Co najbardziej lubisz jeść?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów