Borys Szyc wziął ślub! Pokazał zdjęcia z uroczystości

Zuzanna Morska 02.01.2020
Borys Szyc
Fotografia: instagram.com/borys.szyc

Aktor zakończył 2019 rok w naprawdę wielkim stylu!

Wygląda na to, że rok 2020 przyniesie w show-biznesie naprawdę sporo zmian. Na świat przyjdzie drugie dziecko Ani i Roberta Lewandowskich. Swoją ciążę niedawno ogłosiła też Małgorzata Rozenek-Majdan!

Tatą zostanie również Borys Szyc, który przygotował dla swoich jeszcze jedną ogromną niespodziankę. Okazuje się, że aktor pod koniec 2019 roku... zmienił stan cywilny!

Borys Szyc wziął ślub

Borys Szyc jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor gra w pełnometrażowych produkcjach i uwielbianych przez tysiące widzów serialach. Udziela się także w mediach społecznościowych, gdzie możemy też śledzić, co ciekawego dzieje się w jego życiu prywatnym.

Aktor w listopadzie podzielił się z fanami wiadomością, że niedługo zostanie tatą. Na początek 2020 roku przygotował dla nas jeszcze większą niespodziankę. Okazuje się, że Borys Szyc wziął ślub z partnerką Justyną Nagłowską!

Para zamieściła w sieci urocze zdjęcia z uroczystości.

"Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego" - napisał pod fotografiami.

Przy okazji Borys zdradził płeć dziecka - już niebawem na świat przyjdzie jego synek. Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć do licznych gratulacji i życzeń wszystkiego dobrego.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów