Borys Szyc odpowiada na oskarżenia Latkowskiego. Publikuje rozmowy z nim sprzed premiery „Nic się nie stało”

Alicja Górka 22.05.2020
borys szyc
Fotografia: TRICOLORS/East News

Borys Szyc prócz oficjalnego oświadczenia w tej sprawie postanowił pokazać swoim fanom korespondencję, którą wymienił z autorem dokumentu "Nic się nie stało".

Wyemitowany niedawno dokument Sylwestra Latkowskiego wzbudził duże poruszenie w mediach. Film "Nic się nie stało", jak zapowiadano, miał zdemaskować wielu polskich celebrytów.

Po dokumencie Latkowski wziął udział w debacie na żywo. To właśnie wtedy reżyser postanowił zaapelować bezpośrednio do gwiazd, aby odpowiedziały, o tym, co działo się w jednym z sopockich klubów.

Borys Szyc odpowiada Latkowskiemu

Latkowski postanowił zaprosić do objęcia swojego stanowiska Borysa Szyca. Według dziennikarza aktor mógł coś wiedzieć na temat afery. Na odpowiedź Borysa w tej sprawie nie trzeba było długo czekać. Popularny aktor udostępnił oficjalne oświadczenie w tej sprawie oraz pokazał treść wiadomości, które wymienił z Latkowskim.

Korespondencja z Latkowskim. Tak pracuje dokumentalista Sylwester. Wiele miesięcy napastowania, noc i dzień - napisał Borys.

Po stronie Szyca postanowiła stanąć jego żona Justyna Nagłowska, która również udostępniła treść oświadczenia i zaapelowała do fanów.

Bardzo proszę o zapoznanie się z oświadczeniem mojego męża, które jest odpowiedzią na bezpodstawne i niepoparte żadnymi dowodami zarzuty, postawione mu wczoraj przez Pana Latkowskiego podczas debaty wyemitowanej na antenie TVP. Ludzie już osądzili mojego męża nazywając go pedofilem. Od wczoraj jesteśmy zastraszani i obrażani. Niesamowicie przerażające jest to, jaką moc ma kłamliwe słowo i jak łatwo osądzać nam człowieka na jego podstawie - napisała Justyna.

Co sądzisz o tej sprawie?

Zobacz także: Nie żyje znany aktor. Zmarł na oczach swojego syna!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów