Bogusław Linda z córką na premierze filmu "Psy 3". Od Aleksandry nie dało się oderwać wzroku!

Zuzanna Morska 15.01.2020
Bogusław Linda
Fotografia: VIPHOTO/East News

Kultowy aktor zabrał na premierę filmu "Psy 3" swoją piękną córkę, Aleksandrę. Wyglądała obłędnie!

14 stycznia odbyła się uroczysta premiera filmu "Psy 3". Pojawiło się na niej mnóstwo gwiazd, które chętnie pozowały na ściance. Na uroczystości nie mogło zabraknąć Bogusława Lindy, który jest związany z tytułem od samego początku istnienia produkcji - czyli od jego pierwszej części.

Aktor zabrał ze sobą na imprezę córkę Aleksandrę. Wyglądała zachwycająco i nie można było oderwać od niej wzroku!

Bogusław Linda z córką na premierze filmu "Psy 3"

Bogusław Linda w 3 części filmu "Psy" zagrał razem ze swoją córką Aleksandrą. Nic dziwnego więc, że kobieta pojawiła się na uroczystej premierze filmu. Okazuje się, że nie był to jej aktorski debiut.

Już w 2017 roku zagrała ona w "Totemie", a następnie mogliśmy podziwiać jej zdolności w produkcji pt. "Diablo". Z kolei w filmie "Psy 3" wcieliła się w postać Janki.

Aleksandra na premierze najnowszej części kultowego filmu dumnie pozowała u boku eleganckiego taty. Sama prezentowała się olśniewająco - miała na sobie długą czarną kreację z bardzo głębokim dekoltem. Kreacja idealnie podkreśliła jej szczupłą sylwetkę i wysoki wzrost.

Jak wam się podoba Aleksandra w takim wydaniu? Jest podobna do taty?

EN_01410939_0565
Fotografia: Eastnews
EN_01410939_0057
Fotografia: Eastnews

Prócz Bogusława Lindy i jego pięknej córki na premierze filmu "Psy 3" pojawiło się wiele innych znanych osób. Kto z polskich gwiazd najbardziej zachwycił? sami zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów