Blogerka spełniła życzenie 2-letniej córki i podpadła internautom. "To jest takie nieodpowiedzialne"

Redakcja 03.07.2017
Charity LeBlanc
Fotografia: www.youtube.com

Jedna decyzja kobiety sprawiła, że w sieci zawrzało.

Blogerka Charity Grace LeBlanc, której profil na Instagramie śledzi ponad 260 tysięcy internautów, do najnowszego filmiku zaangażowała 2-letnią córkę. Ponieważ dziewczynka marzyła, aby tak jak mama mieć kolorowe włosy, kobieta postanowiła spełnić jej zachciankę.

Na instagramowym profilu blogerki pojawił się instruktażowy film, z którego dowiadujemy się, jak wygląda proces nakładania farby na włosy dziewczynki. Dwulatka obdarzona pięknymi, jasnymi włosami, możliwością zmiany koloru na różowy wydaje się wręcz zachwycona. Nie mniej z tego faktu zadowolona jest jej matka.

Co myślicie? Wy też pozwolilibyście córce na coś takiego? - zapytała autorka metamorfozy. 

Za młoda?

Wszystko wskazuje na to, że Charity Grace LeBlanc w swoim zachowaniu nie widzi nic niestosownego. Jednak, spodziewając się zapewne nieprzychylnych komentarzy zaznaczyła w filmie, że nie nałożyła na włosy rozjaśniacza, aby ich nie zniszczyć, a farba, której użyła zmyje się już po kilku dniach. 

Tłumaczenia blogerki nie wszystkich jednak przekonały. Wielu uważa, że jej zachowanie jest po prostu nieodpowiedzialne.

To jest z twojej strony takie nieodpowiedzialne. Oczywiście, że chciała pofarbować włosy... ona jest dzieckiem! Ona nie wie, czego chce. Ty, jako rodzic, powinnaś wiedzieć lepiej. Robiąc tak sprawisz, że będzie łysa w wieku 20 lat - zauważa internauta, a jego wypowiedź przytacza Huffingtonpost.ca.

Dziewczynka jest cudowna i wygląda uroczo, ale ja nigdy nie zrobiłabym czegoś takiego mojej dorastającej córce - dodała kolejna. 

Zbyt młoda... Co ty sobie myślałaś? - pyta kolejny. 

Ona jest za młoda! Nie powinnaś być tak nieodpowiedzialnym rodzicem. 

Pod postem pojawiły się komentarze, w których nie znajdziemy słów krytyki. Wielu internautów pomysłem blogerki jest zachwyconych i zauważają, że to, co zrobiła dla swojej córki jest urocze. Kto ma rację? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów