Jennifer Lopez nie pokazuje zdjęć dzieci. Teraz zrobiła wyjątek. Bliźniaki mają już 9 lat. Jak wyglądają?

Katarzyna Leszczyńska 15.11.2017
Jennifer Lopez i Marc Anthony z dziećmi
Fotografia: EAST NEWS

Do mamy bardzo podobna jest zwłaszcza córka Emme. 

Jennifer Lopez to jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Jest nie tylko piosenkarką, ale również aktorką, tancerką i projektantką mody. Piętnaście lat temu była w związku z Benem Affleckiem, z którym stworzyli jedną z najgłośniejszych relacji w Hollywood. W 2004 roku rozstali się jednak, a Jennifer poślubiła Marca Anthony’ego. W 2008 roku parze urodziły się bliźnięta – Emme i Maximilian.

Po narodzinach dzieci wszystkie media były zwrócone w stronę Jennifer Lopez. Świat obiegły zdjęcia Jennifer i Marca, którzy trzymali swoje pociechy na rękach. Fani z zapartym tchem czekali na kolejne fotografie. Lopez pierwsze oficjalne zdjęcia swoich dzieci opublikowała w magazynie „People”, za które dostała 6 milionów dolarów.

W lutym minęło 9 lat, odkąd na świecie pojawiły się dzieci Jennifer Lopez. Piosenkarka wstawiła wówczas na Instagrama wzruszający post, w którym opisała swoje uczucia do bliźniaków.

Natychmiast poczułam z nimi ogromną więź, potrzebę opieki i ogrom emocji, jakie może czuć tylko najszczęśliwsza kobieta na świecie. Od tamtego momentu czuję dumę - dzięki Wam jestem dumna każdego dnia. Jesteście dwoma lśniącymi promykami, dzięki którym ten świat jest lepszy i piękniejszy nie tylko dla mnie, ale też dla każdego, kto miał szczęście Was poznać. Dziękuję Ci, Boże, że wybrałeś mnie na mamę Maxa i Emme. Słowo "miłość" nie wystarcza, żebym nazwała to, co czuję, gdy myślę o Was – pisała wówczas Jennifer.

Piosenkarka co jakiś czas publikuje zdjęcia swoich pociech. Aż trudno uwierzyć, że to te same dzieci, które jeszcze kilka lat temu trzymała na rękach. Bliźnięta bardzo wyrosły. Trzeba przyznać, że Emma staje się coraz bardziej podobna do mamy. Jennifer w postach pisze, że jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Dlatego też dzieli się ich osiągnięciami ze światem? Jak dziś wyglądają jedne z najsłynniejszych bliźniąt na świecie?

Dzieci Jennifer Lopez Emme i Max
Fotografia: Instagram/Jennifer Lopez
Dzieci Jennifer Lopez Emme i Max
Fotografia: Instagram/Jennifer Lopez
Dzieci Jennifer Lopez Emme i Max
Fotografia: Instagram/Jennifer Lopez
Dzieci Jennifer Lopez Emme i Max
Fotografia: Instagram/Jennifer Lopez
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów