Bliźnięta Beyonce wciąż przebywają w szpitalu. Doniesienia mediów mogą niepokoić

Redakcja 21.06.2017
Beyonce
Fotografia: www.instagram.com/beyonce/?hl=pl

Dzieci muszą pozostać pod obserwacją personelu medycznego. 

Kilka dni temu światowe media obiegła informacja, że Beyonce urodziła bliźnięta. Jednak do tej pory ani piosenkarka ani jej mąż Jay Z, nie potwierdzili tych rewelacji. Wiadomość wydaje się jednak pewna, bo do sprawy odniósł się nawet były prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama. 

Zobacz więcej: Beyonce urodziła! Płeć bliźniąt zdradził...Barack Obama

Wszystko wskazuje więc na to, że Beyonce i Jay Z po raz kolejny zostali rodzicami. Wciąż jednak nie wiemy, jakie imiona otrzymały bliźnięta i kiedy piosenkarka z dziećmi opuści szpital. Zgodnie z doniesieniami portalu Tmz.com, bliźnięta przyszły na świat 12 czerwca, a więc ponad tydzień temu. Dlaczego zatem wciąż przebywają w szpitalu?

Jak podaje Tmz.com, powodem jest fakt, że dzieci urodziły się przedwcześnie i stwierdzono u nich żółtaczkę. Obecnie są poddawane fototerapii, czyli naświetleniom promieniami ultrafioletowymi, które mają obniżyć wysoki poziom bilirubiny we krwi. 

Żółtaczka u noworodków, a przede wszystkim wcześniaków, to dość częsta przypadłość. Zdarza się, że mija sama, czasem jednak trzeba ją leczyć. To objaw niedojrzałości wątroby dziecka, która nie radzi sobie z przetworzeniem i wydaleniem nadmiaru bilirubiny. 

Bliźniętom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Beyonce
Fotografia: www.instagram.com/beyonce/?hl=pl

Beyonce

Beyonce
Fotografia: www.instagram.com/beyonce/?hl=pl

Beyonce

Jay Z i Beyonce
Fotografia: East News

Jay Z i Beyonce

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów