Bliźniacy wydali majątek, żeby upodobnić się do Brada Pitta. Przeszli operacje plastyczne na oczach kamer

Katarzyna Leszczyńska 08.12.2017
Bliźniacy z Arizony chcieli upodobnić się do Brada Pitta
Fotografia: YouTube/Breaking News 24/7 i EAST NEWS

Udało im się uzyskać wymarzony efekt?

Niektórzy ludzie są w stanie poświęcić naprawdę wiele, żeby upodobnić się do ulubionej gwiazdy. Niedawno wszystkie media rozpisywały się na temat Iranki, która chciała wyglądać jak Angelina Jolie. Aktorka wraz z Bradem Pittem tworzyli przez wiele lat udany związek. Choć teraz się rozwodzą, wciąż pozostają jedną z najpopularniejszych par Hollywood. Nic więc dziwnego, że również Pitt ma swoich wiernych fanów, którzy chcieliby wyglądać jak on.

Brad Pitt uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów na świecie. Stał się idolem wielu osób, a wzdycha do niego ogromna ilość kobiet na świecie. Nic dziwnego, że inni mężczyźni chcieliby się do niego upodobnić. Z takiego założenia wyszła para amerykańskich bliźniaków, którzy postanowili, że będą wyglądać jak Brad Pitt. Matt i Mike Schlepp z Arizony od zawsze byli zafascynowani popularnym aktorem.

Bliźniacy marzyli o wielkiej aktorskiej karierze. Stwierdzili, że dzięki porównaniu do Pitta, będą mieli ku temu większe szanse. W związku z tym wzięli udział w programie MTV, w którym na oczach kamer poddali się operacjom plastycznym. Wszczepili sobie implanty brody i policzków, zmniejszyli nosy, spiłowali szczęki i wstawili licówki. Łącznie na operacje wydali 15 tysięcy funtów, czyli ponad 70 tysięcy złotych.

To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek mogliśmy podjąć. Dzięki nowym twarzom w końcu ruszy nasza aktorska kariera, a oprócz tego będziemy mieli większe powodzenie wśród dziewczyn. Gdybyśmy jeszcze raz mieli poddać się operacjom, zrobilibyśmy to bez wahania – mówili po zabiegach w programie MTV.

Jak widać, bliźniacy nie żałują operacji plastycznych, którym się poddali. Wielu ludzi na świecie podejmuje decyzje, że chce wyglądać jak sławni ludzie, a nawet jak sławne przedmioty, o czym świadczyć może chociażby popularność żywych Barbie. Trzeba przyznać jednak, że takie zabiegi są naprawdę ryzykowne i można popsuć sobie wygląd na całe życie. Jak po operacjach wyglądali Matt i Mike? Są podobni do swojego idola? Takie włosy Pitt nosił w 2011 roku. 

Brad Pitt w 2011 roku
Fotografia: EAST NEWS
Bliźniacy z Arizony po operacjach plastycznych
Fotografia: YouTube/Breaking News 24/7
Bliźniacy z Arizony po operacjach plastycznych
Fotografia: YouTube/Breaking News 24/7
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów