Bliscy Brangeliny nie są w szoku. Raczej dziwią się, że Jolie i Pitt rozwodzą się dopiero teraz

Redakcja 21.09.2016
Angelina Jolie i Brad Pitt rozwód
Fotografia: East News

Reakcja Georga Clooney'a i bliskich Jennifer Aniston pokazuje, że jednak doniesienia mediów o kryzysie nie były przesadzone. 

Wszystkich zaskoczyła wiadomość o rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie, najpopularniejszej pary ostatnich lat. Brad Pitt i Angelina Jolie byli małżeństwem od dwóch lat, jednak parą byli od czasu filmu "Pan i Pani Smith", czyli od 2004 roku.

Wtedy to miłośnicy show-biznesu rozpaczali nad złamanym życiem byłej żony Pitta - Jennifer Aniston. Dziś fani aktorów podzieli się na dwie grupy - "Team Angelina" i "Team Brad". Jest też grupa osób, które wciąż za jedyną i właściwą żonę Pitta uważają Aniston, mimo że aktor ma z Jolie szóstkę dzieci. Trzeba też pamiętać, że Aniston tworzy szczęśliwy związek z Justinem Theroux

Przyjaciel, który nic nie wie

Kiedy do mediów wyciekła informacja, że Angelina Jolie złożyła papiery rozwodowe, zaczęła się "zabawa". Hitem Internetu jest reakcja przyjaciela Brada Pitta George'a Clooneya. Zapytany przez dziennikarza CNN o komentarz do decyzji Jolie przyznał, że słyszy o tej przykrej informacji po raz pierwszy.

Nie wiedziałem o tym. Wow. W takim razie jest mi bardzo przykro. To smutna historia i nieszczęśliwa dla rodziny. To nieszczęśliwa historia o rodzinie. Bardzo mi przykro. Pierwszy raz o tym słyszę – powiedział aktor.

Jednak jego zaskoczenie trwało tylko chwilę. Później na jego twarzy rysowało się nawet rozbawienie. Być może dlatego że Brad Pitt opowiadał mu domowe historie, które mogą być potwierdzeniem plotek, że małżeństwo rozpadło się z winy aktorki. 

Clooney
Fotografia: screen z CNN
New York Post
Fotografia: okładka "New York Post"

Jej wina

Przede wszystkim plotkuje się, że Angelina Jolie ma bardzo silny i wymagający charakter. Aktorka miała być rozczarowana metodami wychowawczymi Brada Pitta, jednak jak podaje Etonline.com, żaden mężczyzna nie spełniłby jej wymagań, a aktor, miał już być tak bardzo zmęczony jej ciągłymi pretensjami i rozkazami, że od dawna nie sypiali nawet w tym samym pokoju.

Jolie ponoć oskarża męża o nadużywanie alkoholu i marihuany, jednak portal Tmz.com twierdzi, że to ona miała problemy z uzależnieniami, ale nie może pozwolić sobie na to, aby świat dowiedział się, że jako matka szóstki dzieci pozwala sobie na chwile słabości. Jednak największym problemem w rodzine Brangeliny miała być waga aktorki. Brad Pitt ponoć zagroził, że jeżeli nie przytyje z 39 kilogramów do zdrowej wagi, złoży papiery rozwodowe. 

Jego wina

Z drugiej strony nie jest wykluczone, że to Angelina Jolie ma rację i to aktor jest winny rozpadu ich małżeństwa, a George Clooney po prostu jej nie lubi. Być może plotki o nadużywaniu alkoholu i marihuany nie są przesadzone, a intensywne życie aktora źle wpływało na życie rodzinne. Radaronline.com podaje informacje, że Brad Pitt nie chciał się również zgodzić na adopcję trójki rodzeństwa z Syrii, których matka zginęła w bombardowaniach.

Aktor stwierdził, że będą mieli za dużo potomstwa. Jakiś czas temu pojawiły się również plotki, że gwiazdor miał romans z Marion Cotillard na planie filmowym we Francji. Angelina miała przyłapać męża na zdradzie, przez co zaczęła mieć problemy alkoholem. Wtedy Brad miał zagrozić, że jeżeli nie podda się terapii, złoży wniosek o rozwód i pozbawi ją praw rodzicielskich.

Ślub
Fotografia: East News

Oświadczenie

Brad Pitt wydał oświadczenie, w którym powiedział, że jest zasmucony tym, co się stało.

Teraz liczy się najbardziej dobro naszych dzieci. Uprzejmie proszę prasę, aby dała im przestrzeń, na jaką zasługują w tym trudnym czasie – napisał.

Media prześcigają się w wymyślaniu kolejnych powodów ich rozstania. "The Post" podaje, że przyjaciele Jennifer Aniston twierdzą, że była żona Brada Pitta wiedziała, że jego małżeństwo nie przetrwa, bo Angelina Jolie to manipulatorka, jednak wszyscy spodziewali się tego, że Angelina po prostu znajdzie sobie nowego ukochanego. Wygląda na to, że oficjalne wyjaśnienie, że problem tkwi w różnicach niemożliwych do pogodzenia, jest najlepszym określeniem tego sporu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów