Błękitnooki sprzedawca herbaty podbija serca internautów. To jego szansa na wielką karierę

Redakcja 20.10.2016
Arshad Khan z fotografką Jiah Ali
Fotografia: www.instagram.com/jiah_ali

Co jakiś czas świat odkrywa człowieka o spojrzeniu tak pięknym i głębokim, że nie musi robić nic, aby zostać gwiazdą.

Pakistański Islamabad jest na świeczniku mediów nie ze względu na sytuację polityczną, ale dzięki 18-letniemu sprzedawcy herbaty. Jego zdjęcie, które wykonała fotografka Jiah Ali, jest przebojem w sieci w Indiach i w Pakistanie, co zachodnie media odbierają jako małe ocieplenie relacji między dwoma państwami. Jak podaje "The Guardian", pakistańscy aktorzy i gwiazdy nie są mile widziani w hinduskim Bollywood. 

Jiah Ali zrobiła zdjęcie na bazarze w Islamabadzie w niedzielę. Jej post na Instagramie osiągnął ogromny zasięg, a użytkownicy Twittera i Facebooka dopytywali o imię chłopaka, który na co dzień zajmuje się parzeniem herbaty. We wtorek udało się go zidentyfikować. Okazało się, że niebieskooki nazywa się Arshad Khan i pochodzi z prowincji Kohat, a na bazarze Itwar w Islamabadzie pracuje dopiero od trzech miesięcy. I oczywiście zaledwie po kilku dniach Khan został gwiazdą mediów. Lokalni i zagraniczni dziennikarze dobijają się do niego drzwiami i oknami, aby przeprowadzić z nim wywiad.

Twierdzi, że jest zachwycony tym zainteresowaniem, jednak wolałby, żeby ludzie nie przychodzili na bazar robić mu zdjęcia, ponieważ do pracy podchodzi do niej bardzo profesjonalnie. Choć wyznał, że jest otwarty na propozycje wystąpienia w hinduskich filmach. Do Arshada odzywają się już pierwsi lokalni projektanci mody, ponoć wziął już udział w kilku sesjach zdjęciowych. Tylko czekać, aż tak jak najprzystojniejszy kryminalista świata z USA, zostanie światowej sławy modelem.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów