Lipińska wspiera walkę z koronawirusem! Przeczyta fragment nowej części "365 dni" pod jednym warunkiem

Malwina Wasilewska 02.04.2020
Blanka Lipińska
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Pisarka przy okazji ogłosiła, że niebawem ukaże się jej kolejna książka.

Blanka Lipińska dołączyła do grona polskich gwiazd, które udzielają się charytatywnie na rzecz walki z koronawirusem. Autorka kultowej książki "365 dni" namawia do wpłacania pieniędzy, za które zostaną kupione respiratory. Ponadto wymyśliła nietypową akcję dla fanów swojej erotycznej powieści.

Blanka Lipińska wspiera walkę z koronawirusem

Dobre wieści na fanów książek Blanki Lipińskiej. Jedna z najpopularniejszych polskich pisarek na Instagramie zapowiedziała kolejną część "365 dni". Ponadto zachęciła do wsparcia zbiórki pieniędzy na zakup respiratora, organizowanej przez szpital z Puław.

Do tej pory zebrano 101 tys. zł. Lipińska poinformowała, że jeśli na koncie znajdzie się łącznie 160 tys. zł, przeczyta pierwszy rozdział czwartej części książki.

Zachęcona tym, że tak dobrze nam idzie pomyślałam sobie, że stworzę challenge, zwłaszcza dla fanów "365 dni". Kochani, jeżeli zbierzemy drugie 80 tysięcy, czyli na drugi respirator, to w ramach podziękowania przeczytam wam pierwszy rozdział czwartej części książki, czyli dowiecie się, jak wyglądało porwanie głównej bohaterki, ponieważ czwarta część książki jest z perspektywy głównego bohatera - napisała Blanka.

Zbiórka pieniędzy potrwa jeszcze 15 dni!

Premiera "365 dni" przyciągnęła wiele gwiazd, nie tylko aktorów, którzy wystąpili w produkcji. Zobaczcie stylizacje! Blanka Lipińska na czerwonym dywanie pozowała z rodzicami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów