Blanka Lipińska wkręciła wszystkich! Jednak nie wzięła ślubu

Blanka Lipińska jednak nie wzięła ślubu.
Fotografia: TRICOLORS/East News

Blanka Lipińska wzięła ślub?! Tak sensacyjna informacja pojawiła się ostatnio we wszystkich mediach. Okazuje się, że autorka popularnego romansu nabrała wszystkich swoich fanów.

Blanka Lipińska jednak nie jest mężatką! Pisarka pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciami z tajemniczej ceremonii. Ubrana w odważną białą suknię ślubną z welonem wyglądała zachwycająco. Pod zdjęciem od razu pojawiły się komentarze, w których obserwatorzy przesyłali swoje gratulacje.

Blanka Lipińska jednak nie wzięła ślubu!

Autorka bestsellerów napisała w opisie pod fotografią, że wzięła tajemniczy ślub z Maciejem Buzałą. Pisarka nigdy wcześniej nie mówiła, że planuje zostać żoną. Wręcz przeciwnie - w wielu wywiadach w programach śniadaniowych podkreślała, że nie zależy jej na małżeństwie i dzieciach.

Wyszłam za mąż, zaraz wracam. To tyle, co chcę Wam pokazać! Brawo my. Udało się utrzymać w tajemnicy. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami. Nie sądziłam, że to będzie tyle śmiechu i zabawy - napisała.

Fani szybko zareagowali na nowy post i zaczęli gratulować parze młodej.

Gratulacje Blanka. Szczęścia dla Was i wysokich lotów!

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Jak cudownie. Gratulacje! To co, teraz dzidziuś?

Okazuje się jednak, że gratulacje były przedwczesne! Blanka Lipińska we wtorek około 5 rano opublikowała relację na InstaStory, w której tłumaczy się ze zdjęcia w sukni. Pisarka nie wzięła ślubu - wkręciła fanów, żeby wypromować swój film, którego premiera będzie już w lutym.

Dzień dobry. Dzięki produkcji filmu 365 dni udało mi się spełnić jedno z moich marzeń. Jedno z nich spełniło się w poprzednim tygodniu - wyszłam za mąż, co prawdopodobnie nigdy w moim realnym życiu się nie stanie (nigdy, bo jak wiadomo, nikt nie wytrzyma ze mną dłużej niż dwa lata), a ja zawsze chciałam przeżyć chwilę, kiedy stoję cała na biało, all eyes on me, obok faceta, którego kocham i zasuwam przez kościół w białej sukni. Jak ktoś ma możliwość napisać sobie bajkę, to proponuję to zrobić, ja właśnie swoją napisałam - wytłumaczyła Blanka swoim obserwatorom.

Myślicie, że ten żart jej się udał?

Zobacz także: Edyta Górniak pokazała się bez makijażu. Fani: „Najpiękniejsza w świecie”

Z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów