Blanka Lipińska rozstała się z partnerem! Nagrała wideo, w którym razem tłumaczą powód

Zuzanna Morska 18.10.2019
Blanka Lipińska
Fotografia: instagram.com/blanka_lipinska

Plotki o tym rozstaniu pojawiały się od jakiegoś czasu. Jednak dopiero teraz pisarka oficjalnie je potwierdziła!

Fani tej pary z pewnością będą niepocieszeni. Okazuje się, że Blanka Lipińska i jej partner Maciej nie są już razem! Pisarka potwierdziła doniesienia, zamieszczając w sieci nagranie, na którym wszystko tłumaczy!

Blanka Lipińska rozstała się z partnerem

Blanka Lipińska to w tej chwili jedna z najbardziej poczytnych autorek w Polsce. Jej powieści erotyczne sprzedają się jak świeże bułeczki, a ona sama przygotowuje właśnie ekranizację swoich dzieł.

Gwiazda zasłynęła nie tylko odważną prozą, ale też tym, że jest barwną i kontrowersyjną postacią w polskim show-biznesie. Niedawno zamieściła w sieci post, z którego wynikało, że wzięła ślub z ukochanym. Później sprostowała burzę, która wokół tego wpisu powstała. Przyznała, że zdjęcie ślubne było tak naprawdę kadrem z ekranizacji jej książki.

Wygląda na to, że teraz sytuacja prywatna autorki obróciła się o 180 stopni i gwiazda... została singielką! Już od dawna krążyły plotki, że gwiazda rozstała się z partnerem. Nagrywała film we Włoszech, w mediach społecznościowych przestała też publikować zdjęcia z Maciejem.

Teraz nagrała wideo, w którym przyznała, że rozstała się z partnerem, ale wciąż go kocha i pozostaje z nim w dobrych relacjach. Co ciekawe, w nagraniu wystąpił także właśnie Maciej!

Nagrywamy specjalnie dla Was tę "storkę", choć uważamy, że nie jest to wasza sprawa. Aczkolwiek przez to, że jesteśmy przez was naciskani. Otóż to będzie to wyznanie tego tygodnia... Rozstaliśmy się! Jak widzicie, nie oznacza to, żeby coś między nami się zmieniło. Nadal się kochamy, ale uznaliśmy, że jesteśmy bardziej kumplami. (...) Trochę nie mieliśmy czasu. Ja potrzebuję rozmowy, a Maciej nie potrzebuje rozmowy. Na tym polegał problem - wyznała Lipińska.

Mimo tego, że Lipińska rozstała się z partnerem, po nagraniu wideo wybrała się z nim na kolację i do kina. Wygląda na to, że oboje mają się dobrze i nie zamierzają prać publicznie żadnych brudów.

72562261_2760939944132355_2053760980495630336_n
Fotografia: instagram.com/blanka_lipinska

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                          

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów